2726
عنوان

من خیلی سوال دارم خب🙈🙈🙈 لطفا جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 23 پست

ازمایش بارداری همون بتا رو خودت میری و آز میدی صبح و شبش فرقی نداره چون از خون میگیرن

دکترتو بله میتونی هروقت دلت خواست یا خوشت نیومد و یا به هر دلیلی عوض کنی

سزارین رو  اول نگو به دکترت بعضیا حساسن طول بارداری مشخص میشه کدومی، گفت طبیعی بگو پس با اجازه من سزارین میخوام 🙄😁

برا ازمايش بروبهداشت رايگان ميتوني انجام بدي و صبح ناشتا باشي و سزارين درخواستي ممنوعه دكترتم هروقت ...

منظورش تست بارداری بود، نه آزمایشات اولیه بارداری

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه منظورت چكاپ كامل هست كه اره برو دكتر بنويسه،بدون نسخه دكتر هم ميتونى برى ولى هزينش دو برابر ميشه،صبح بايد برى و بايد ناشتا باشى...

نه اگه منظورت آزمايش بتاهست كه ميخواى بدونى باردارى يا نه بدون نسخه و هر مرقع خواستى ميتونى برى

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
2728
هزینه اش چقدره مگه

من دوسال ونیم پیش باردار شدم ازاد ۱۳ دادم البته پارسالم یه بار دادم ۲۶ شده بود الانو نمیدونم

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
پس گرون نیست .😊 ازمایش ام مثبت بود انموقع برم پیش دکتر 😁

آره اونموقع ببر دکتر دیگه خودش واست آزمایشات اولیه(چکاپ) واسه چک کردن وضعیت تیروئید و قند و ... و سونو مینوسه که ببینه چندهفته ای!

مرده جواب خیر و بله اتم 😂😂😂

مختصر و مفید😁😁

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!