2703
2553

1.ازمایش اولیه بارداری باید دکتر بنویسه یا خودم می تونم برم ازمایشگاه بگم تست بارداری میخوام انجام بدم؟

2-صبح باید برم یا بعد از ظهر؟؟

3- از همون اول به دکتر بگم من سزارین میخوام؟4

4- میشه به دکترتو وسطش عوض کنی ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نمیخواد دکتر بری

صبح بهتره

نه خیلی زوده و ب حرف تو نمیکنن

بله میشه

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
2456

دکتر بنویسه هزینه اش کمتر در میاد....

۲-فرقی نداره هروقت میتونی بری

۳-نه نگو چیزی معلوم نیس که 

۴-اره ولی دیگه دکترای دیگه بهت اهمیت نمیدن میگن از اول چرا نیومدی پیشم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

برو مرکز بهداشت بنویسه بعد بده

خود ازمایشگاه دکتر باشه ازاد انجام میده

۲ فرقی نداره 

۳ خیر 

۴ بعله

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2714

تست بارداری خودتم میتونی بری بگی ولی آزاد حساب میشه دیگه

فرقی نمیکنه کی بری

از همون اول باطرح یه مشکل بهش بگو 

آره میشه

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

آزمایش بارداری ونه میتونی همینجور بری آزمایشگاه بگی میخوام آزمایش بدم ساعتش مهم نیست هرساعتی دوست دارس میتونی بری.سزارینم اگه برات مهمه حتما بگو جون ممکنه دکتر قبول نکنه تا وقت داری بتونی عوض کنی دگتررو

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم

1) من خودم رفتم آز دادم بعد بردمش پیش دکتر

2)صبح رفتم خیلی بهتره 

3و4) ب دکترم بعد 4 ماه گفتم سز میخوام گفت انجام نمیدم باید دردشو بکشی بعد اگ نتونستی بیاری سز... عوضش کردم 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍

آزتو بده دکتر برات بنویسه عمومی هم بری برات مینویسه طرف صبح بری بهتره شاید دکترت پولی باشه وقبول کنه برا سزارین و میشه دکترو هر وقت خواستی عوض کنی

والابرا من اینجوری بود 

برای خونه دار شدنم صلوات بفرست دوست عزیز☺
2706