1619
1632

1.ازمایش اولیه بارداری باید دکتر بنویسه یا خودم می تونم برم ازمایشگاه بگم تست بارداری میخوام انجام بدم؟

2-صبح باید برم یا بعد از ظهر؟؟

3- از همون اول به دکتر بگم من سزارین میخوام؟4

4- میشه به دکترتو وسطش عوض کنی ؟؟

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه نمیخواد دکتر بری

صبح بهتره

نه خیلی زوده و ب حرف تو نمیکنن

بله میشه

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

دکتر بنویسه هزینه اش کمتر در میاد....

۲-فرقی نداره هروقت میتونی بری

۳-نه نگو چیزی معلوم نیس که 

۴-اره ولی دیگه دکترای دیگه بهت اهمیت نمیدن میگن از اول چرا نیومدی پیشم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                
1613

میتونی بری آزمایشگاه فقط یکم گرونتره

صبح و بعدازظهر فرقی نداره

بله بگو که اگه قبول نکرد عوض کنی

بعضی از دکترا وسطای بارداری قبول نمیکنن مرییض

لطفا برای سلامتی و فرج امام عصر عج یه صلوات بفرستید🌼.تا ابد تو قلبمی سردار دلها🖤🖤

برو مرکز بهداشت بنویسه بعد بده

خود ازمایشگاه دکتر باشه ازاد انجام میده

۲ فرقی نداره 

۳ خیر 

۴ بعله

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

تست بارداری خودتم میتونی بری بگی ولی آزاد حساب میشه دیگه

فرقی نمیکنه کی بری

از همون اول باطرح یه مشکل بهش بگو 

آره میشه

ابر بارنده به دریا می گفت: *گر نبارم تو کجا دریایی؟* در دلش خنده کنان دریا گفت: *ابر بارنده           تو هم از مایی*
1620

آزمایش بارداری ونه میتونی همینجور بری آزمایشگاه بگی میخوام آزمایش بدم ساعتش مهم نیست هرساعتی دوست دارس میتونی بری.سزارینم اگه برات مهمه حتما بگو جون ممکنه دکتر قبول نکنه تا وقت داری بتونی عوض کنی دگتررو

مهرسام پسر نازم 23بهمن زمینی شد خدایا شکرت

1) من خودم رفتم آز دادم بعد بردمش پیش دکتر

2)صبح رفتم خیلی بهتره 

3و4) ب دکترم بعد 4 ماه گفتم سز میخوام گفت انجام نمیدم باید دردشو بکشی بعد اگ نتونستی بیاری سز... عوضش کردم 

وزن۷۱ ،۶۸، ۶۴ ،۶۲ ، ۵۸،۶۰ تمام 😊وزن هدف۵۸💪                         خدایا شکرت🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍

آزتو بده دکتر برات بنویسه عمومی هم بری برات مینویسه طرف صبح بری بهتره شاید دکترت پولی باشه وقبول کنه برا سزارین و میشه دکترو هر وقت خواستی عوض کنی

والابرا من اینجوری بود 

برای خونه دار شدنم صلوات بفرست دوست عزیز☺
برو مرکز بهداشت بنویسه بعد بده  خود ازمایشگاه دکتر باشه ازاد انجام میده ۲ فرقی نداره  ۳ ...

مرده جواب خیر و بله اتم 😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1626

ازمایش بارداری همون بتا رو خودت میری و آز میدی صبح و شبش فرقی نداره چون از خون میگیرن

دکترتو بله میتونی هروقت دلت خواست یا خوشت نیومد و یا به هر دلیلی عوض کنی

سزارین رو  اول نگو به دکترت بعضیا حساسن طول بارداری مشخص میشه کدومی، گفت طبیعی بگو پس با اجازه من سزارین میخوام 🙄😁

برا ازمايش بروبهداشت رايگان ميتوني انجام بدي و صبح ناشتا باشي و سزارين درخواستي ممنوعه دكترتم هروقت ...

منظورش تست بارداری بود، نه آزمایشات اولیه بارداری

ابر بارنده به دریا می گفت: *گر نبارم تو کجا دریایی؟* در دلش خنده کنان دریا گفت: *ابر بارنده           تو هم از مایی*

اگه منظورت چكاپ كامل هست كه اره برو دكتر بنويسه،بدون نسخه دكتر هم ميتونى برى ولى هزينش دو برابر ميشه،صبح بايد برى و بايد ناشتا باشى...

نه اگه منظورت آزمايش بتاهست كه ميخواى بدونى باردارى يا نه بدون نسخه و هر مرقع خواستى ميتونى برى

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
تست بارداری خودتم میتونی بری بگی ولی آزاد حساب میشه دیگه فرقی نمیکنه کی بری از همون اول باطرح یه م ...

هزینه اش چقدره مگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1639