2733
2734
عنوان

کرم کترل برای جوش

| مشاهده متن کامل بحث + 12347 بازدید | 52 پست
من کنکور ندارم 😂 ولی استرس زندگی دارم  عزیزم آریترومایسین و دارم محلولش و قرص داکسی سایکلین ...

خب از استرس دوری کن بهش بگو دور شووو دور شووو😁

ی صابون ضد جوشم بخر اسم صابون خودم یادم نیس

صابونTccهم خوبع  حالا نمیدونم اسمشو درست گفتم یا ن

ایشاللع تا چندماه دیگع جوشات میرع عزییزم 😘

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارع منم موافقم راکوتان خیلی بدع دکتر قبلیم ب منم دادع بود

بعد اون یکی دکترم گفت نخور خییلی ضرردارع

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
خب از استرس دوری کن بهش بگو دور شووو دور شووو😁 ی صابون ضد جوشم بخر اسم صابون خودم یادم نیس صابونT ...

مرسی گلم خیلی ممنون از کمکت من پن اریکه و ژل شست شو اریکه الان دارم هنوز تموم نشده

2731
مرسی گلم خیلی ممنون از کمکت من پن اریکه و ژل شست شو اریکه الان دارم هنوز تموم نشده

قربونت عزیزم 😘😘

ارع منم موافقم راکوتان خیلی بدع دکتر قبلیم ب منم دادع بود بعد اون یکی دکترم گفت نخور خییلی ضرردارع

آره میگن برای کبد به شدت بده ولی یکی از دوستای ۱ ساله دارم میخوره بهش گفته ۲ سال باید بخوری پوستی شده آیینه ولی معده درد داره و لاغر شده چون همه چربیارومیبره

آره میگن برای کبد به شدت بده ولی یکی از دوستای ۱ ساله دارم میخوره بهش گفته ۲ سال باید بخوری پوستی شد ...

هم اب بدنو خشک میکنع

هم موقتیع ول کنع دوبارع جوش میزنع

هم میگن در آیندع ب جنین اسیب میزنع

من برم عزیزم ایشاللع پوستت بشع مثل هلو😁😘

آره عزیزم دستت دردنکنه توضیح بده گلم سوالی اگه داشتم میتونم بهت درخواست دوستی بدم؟ 

عزیزم اول از همه و مهم ترین چیز اینه که از درون مواظب بدنت باشی.

یعنی اینکه اول از همه تمام تلاشت رو بکنی که استرس و فشارهای عصبی رو از خودت دور کنی.

سعی کن ساعات خواب منظم و به موقعی داشته باشی.

چون خواب منظم به شدت در سلامت پوست موثره.

میتونی از رایحه لاوندر(اسطوخدوس) برای ایجاد آرامش توی اتاق خوابت استفاده کنی.

میتونی دمنوش والرین(سنبل الطیب) میل کنی.

دمنوش بابونه هم بسیار آرامش بخشه.

نکته مهم بعدی تغذیه اس

شما باید حتما فست فود رو کاملا قطع کنی.

مصرف انواع پنیر های پختنی اعم از پنیر پیتزا، پنیر گودا، پنیر چدار، پنیر موزارلا(ماتزارلا)،پنیر پروسس و.... باید کاملا قطع بشه.

بعضی از افراد که جوشهای چرکی میزنن حتی به لبنیات مثل ماست و شیر هم حساسن و باهاش جوش میزنن.

شما یک مدت مصرف لبنیات رو هم محدود کن و چک کن ببین پوستت به لبنیات حساس هست یانه.

مصرف گرمیجاتی مثل آجیل(خام باشه، بوداده نباشه) و خرما و عسل و زنجبیل رو به حالت تعادل در بیار.

مصرف انواع نوشابه ، دلستر و انواع نوشیدنی هایی که گاز تزریقی دارن باید قطع بشه.

تا اینجا سوالی داری یا ادامه بدم؟

2738
عزیزم اول از همه و مهم ترین چیز اینه که از درون مواظب بدنت باشی. یعنی اینکه اول از همه تمام تلاشت ر ...

چقدر خوب توضیح میدی عزیزم اگر راهکار های بیشتری هم داری بهم بگو خیلی لطف کردی

چقدر خوب توضیح میدی عزیزم اگر راهکار های بیشتری هم داری بهم بگو خیلی لطف کردی

عزیزم

پیرو اون بحث تغذیه باید بهت بگم که سس مایونز هم اصلا میل نکن چون به شدت باعث بروز جوش میشه

بهتره سس فرانسوی، سس هزارجزیره، سس رنچ، سس سالاد و سس ساندویچ و... که پایه مایونز دارن هم میل نکنی.

از سرخ کردنی ها هم تا حدامکان پرهیز کن چون اونها هم باعث بروز جوش میشن.

چیپس و پفک و شکلات هم که نیازی به توضیح نداره. قطعا باید قطع بشن

ولی پاستیل و مارشمالو ایرادی نداره😉

بستنی میوه ای هم میتونی میل کنی😊😊

روزانه به مقدار کافی آب میل کن

اگر خوردن آب برات سخته میتونی دیتاکس درست کنی

دیتاکس توت فرنگی و دیتاکس نعنا و لیمو برای شما عالیه

پیشنهاد میکنم اپلیکیشن drink water رو از گوگل پلی دانلود کنی و میزان مصرف آب روزانه ات رو کنترل کنی

خب بحث خوراکی ها تقریبا تمومه

مهم ترین نکات رو بهت گفتم

الان میخوام راجع به مراقبت های روتین پوست بهت بگم

اول به من بگو که شما الان از چه محصولاتی برای پوستت استفاده میکنی؟ چه مارکی؟

منظورم شوینده، تونر، ماسک، اسکراب، سرم و ایناست.

چقدر اهل آرایش هستی؟

و اینکه کرم پودر و پنکیک و... چه مارکی استفاده میکنی؟

عزیزم پیرو اون بحث تغذیه باید بهت بگم که سس مایونز هم اصلا میل نکن چون به شدت باعث بروز جوش میشه ب ...

خیلی ممنون از خوردنی ها که گفتی از فردا رعایت میکنم و نتیجه رو بهت بعد چندوقت میگم

درباره ی سوال هات عزیزم:

الان درحال حاضر از ژل شست و شو برای پاک کردن آرایش از اریکه استفاده میکنم و پن ضدجوش اریکه 

با یک اسکراب caprice vital یک محلول اریترومایسین هم دارم بعضی وقتها میزنم با پنبه رو جوشهام  بعضی وقتها هم پانژل میزنم

اهل آرایش هم هستم ولی به پوستم ضد آفتاب میزنم و یکم هم از پنکک مارک golden roz

خیلی ممنون از خوردنی ها که گفتی از فردا رعایت میکنم و نتیجه رو بهت بعد چندوقت میگم درباره ی سوال ها ...

ببخشید ادامه اش طول کشید

کاری برام پیش اومد😊

عزیزم 

بهتره حدالمقدور آرایش نکنی. چون خود کرم پودر و پنکیک هم میتونن باعث بروز جوش بشن.

ولی اگه شرایط خاصی پیش اومد که مجبور شدی آرایش کنی بهتره از کرم پودر oil free یا همون فاقد چربی استفاده کنی. این کرم پودر ها مناسبن و باعث بروز جوش نمیشن.

البته دقت کن که اصل بخری و فیک و تقلبی نباشه

اکتی پور نوروا

استی لادر

کاپریس مدل velvety matt

ویشی

و...

میتونی به جای کرم پودر از BBکرم و CCکرم استفاده کنی

اینا عالین

BB کرم شیسیدو

BBکرم استودیو میکاپ

CCکرم itcosmetics

و....

شیسیدو و itcosmetics توی ایران شعبه ندارن و باید به آنلاین شاپ های معتبر سفارش بدی.

اگه خواستی بگو تا چندتا آنلاین شاپ معتبر که محصولاتشون اصله بهت معرفی کنم.

البته نظر شخصی من اینه که اصلا آرایش نکنی و فقط در حد ضدآفتاب، ریمل و رژلب و... میکاپ داشته باشی.

ولی اکتی پور نوروا اصل مشکلی ایجاد نمیکنه. اونو میتونی استفاده کنی چون ترکیبات کومدوژنیک نداره و جوش زا نیست.

من موقعی که میخواستم جوش هام رو درمان کنم کلا کرم پودر رو بوسیدم و گذاشتم کنار.

پست بعدی راجع به ضد آفتاب مناسب برات مینویسم

ضدآفتاب ضروریه.

شما چون پوستتون چرب و جوش دار هستش باید حتما از ضدآفتاب های oil free یا همون فاقد چربی استفاده کنین

ضد آفتاب های oil free این برند ها مناسب پوست شما هستن.

ویشی

لاروش پوزای

فیوژن واتر ایزدین

اوسرین

و....

راستی به دستات هم ضدآفتاب بزن. چون معمولا دستها هم آفتاب میخورن و کمتر کسی حواسش هست که به دستاش ضد آفتاب بزنه.

برای دستات میتونی از اسپری ضدآفتاب کودکان سی گل استفاده کنی.

خوب حالا باید راجع به آرایش پاک کن بهت بگم.

شما بهتره از میسلار واتر برای پاک کردن آرایش استفاده کنی. میسلار واتر چون برپایه میسل و آب هستش برای پوست های چرب و پوستهای مختلط بهترین گزینه اس.

ولی شیرپاک کن معمولا برپایه روغنه و ممکنه باعث بروز جوش بشه.

این میسلار واتر ها عالین

نیوساد

لاروش پوزای

بایودرما

لورال

گودورچو

و...

سعی کن اصلا اصلا از دستمال مرطوب برای پاک کردن آرایشت استفاده نکنی چون دستمال مرطوب منافذ پوست رو به صورت عمقی تمیز نمیکنه و در دراز مدت باعث میشه پوست کدر بشه یا جوش بزنه.

مورد بعدی که میخوام بهت بگم، اصل روتین پوسته.

یعنی ژل شستشو مناسب، تونر، ماسک و اسکراب و...

💆💁💇👰

عزیزم تا اینجا سوالی نداری؟ ادامه بدم؟

2706