2703
2553
عنوان

کرم کترل برای جوش

12172 بازدید | 52 پست

سلام دوستان کسی از کترل استفاده کرده؟ جوشهای زیرپوستی و جوشهای چرکی و جای جوش هارو واقعا ازبین میبره؟ میخوام بخرم ولی اول میخوام تجربه هاتون و بدونم🥰

من دکتر قبلیم بهم داده بود خوبه بد نیس

اولش ک صورتت پوست پوست میشع پوست میندازه

قرص تتراسایکلین هم بخر هر۱۲ساعت بخور

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
من دکتر قبلیم بهم داده بود خوبه بد نیس اولش ک صورتت پوست پوست میشع پوست میندازه قرص تتراسایکلین هم ...

من قرص داکسی سایکلین دارم خوبه اینو هم بخورم باهاش؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من قرص داکسی سایکلین دارم خوبه اینو هم بخورم باهاش؟

نمیدونم چ قرصیع ولی دوستمم همینو میخورد جوشاش بهتر شد 

مرتبو ب موقع بخور

بیرونم میری ضد آفتاب بزن

صورتتو قبل از اینکع کترلو بزنی با صابونی ک مخصوصع جوشع بشور

ولی این کترل صورتو خیلی خشک میکنه من ی دکتر دیگع ک رفتم بهم ی کرم ساختگی داد گفت توش کترلم هست ی چیزای دیگع هم گفت یادم نیس گفت نمیزارع صورتت خشک بشهو اینا

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
عزیزم  جواب این سوالاتم رو بده تا راهنماییت کنم شما منشا بروز جوش هات رو میدونی؟ به پزشک مرا ...

گلم من جوشام از چربیه فکر کنم هرمونام سالمه و کیستی خداروشکر نداشتم حجامت هم کردم و تاثیری نداشته کلا خیلی راههارو انجام دادم و فرقی نکرده ولی داکسی سایکلین تا وقتی میخورم یکم بهتر میکنه ولی به محض قطع کردن دوباره میریزه بیرون من جوشهای زیرپوستی که نمیان بیرون زیاد دارم که خیلی زشت کرده پوستم و من ۱۸ سالمه عزیزم 

نمیدونم چ قرصیع ولی دوستمم همینو میخورد جوشاش بهتر شد  مرتبو ب موقع بخور بیرونم میری ضد آفتاب ...

چه خوب من که خسته شدم از پوستم شما جوشات از بین رفت؟ جای جوش و جوشهای زیرپوستی که تو نور معلوم میشه بیشتر هم داشتی؟ خوب شد؟

عزیزم  جواب این سوالاتم رو بده تا راهنماییت کنم شما منشا بروز جوش هات رو میدونی؟ به پزشک مرا ...

من جوش چرکی و قرمز دارم جای جوش قرمز و قهوه ای دارم و بیشترین چیزی که اذیتم میکنه جوشهای زیرپوستی دارم تو کل صورتم و خیلی زیاده و بیرون هم نمیاد تو نور هم بیشتر معلوم میشن دلم میخواد همه اینا خوب بشن خیلی چیزارو هم استفاده کردم انواع پن و صابون و کرم و شوینده و اسکراب همه چی حتی قرص و حجامت هیچکدوم درست نکرد

2714
چه خوب من که خسته شدم از پوستم شما جوشات از بین رفت؟ جای جوش و جوشهای زیرپوستی که تو نور معلوم میشه ...

من جوشام افتضاح بود خیلی بد بود اول ک دکتر قرص راکوتان بهم داد جوشام ریخت بیرونو اینا بعد ی ماه بهتر شدع بود ولی دکترمو عوض کردم الان اصلااااا جوش ندارم فقط جاهاشون موندع ی چند ماه صبر میکنم بعد برا جاهاشون میرم ک میکرو کنم😁❤الان بعد۴ماه دیگع جوش ندارم

ولش نکن اینجوری نباشع ک ی روز قرص بخوری ی روز نخوری

میگم دیگع رفتم دکتر 

ناشتا هر۱۲ساعت قرص تتراسایکلین

محلول آزیترومایسین 

با ی کرم ساختگی داد

من مرتبم استفادع میکردم اصلا قطعشون نکردم

حتی این جوشای سرسیاه رو بینیمم خوب شدن

بعد اینکع ت الان ۱۸سالتع فک کنم کنکوری هستی خب استرسم داری استرس رو پوست تاثیر میذارع

خوب میشی عزیزم نگران نباش

میگم دیگع رفتم دکتر  ناشتا هر۱۲ساعت قرص تتراسایکلین محلول آزیترومایسین  با ی کرم ساختگی ...

من کنکور ندارم 😂

ولی استرس زندگی دارم 

عزیزم آریترومایسین و دارم محلولش و قرص داکسی سایکلین فقط کترل ندارم 

گلم من جوشام از چربیه فکر کنم هرمونام سالمه و کیستی خداروشکر نداشتم حجامت هم کردم و تاثیری نداشته کل ...

عزیزم

جوش چرکی توی رده سنی شما تقریبا شایعه.

من خودمم خیلی جوش میزدم و آکنه داشتم

ببین گلم شما باید یکسری موارد رو رعایت کنی و صبر داشته باشی تا حال پوستت خوب بشه

الان برات نکات مهمی که برای درمان لازمه رو توی چند تا پست بهت میگم

دوست دارم کمکت کنم چون خودم خیلی سر جوشام غصه خوردم و کلی زحمت کشیدم تا خوب شدن.

عزیزم پدر من پزشک هستن و توی اقوام و آشنایان هم پزشک زیاد داریم و من این موارد رو از پدرم یاد گرفتم و مطالعه کردم.

فقط قبل از هر چیز دقت کن

اصلا اصلا اصلا راکوتان مصرف نکن

راکوتان مال وقتیه که همه درمان ها شکست خوردن و دیگه راهی نمونده

راکوتان به شدت تعادل و بالانس آنزیم های کبدی رو بهم میزنه.

تا اینجا که مشکلی نیست؟ سوالی نداری؟ ادامه بدم به توضیحاتم؟

عزیزم جوش چرکی توی رده سنی شما تقریبا شایعه. من خودمم خیلی جوش میزدم و آکنه داشتم ببین گلم شما با ...

من اصلا بخاطر ناراحتی معده ای که دارم نمیتونم بخورم عزیزم میشه بهم بگی چیکار کنم آخه خیلی خجالت میکشم خیلی ها تو سن من هستن که جوش ندارن من همه راههارو امتحان کردم و جواب نگرفتم  از پوستم خسته شدم

2706