2733
2734
عنوان

ینی قیافه این اصن خوراکه....😂+عکس

392 بازدید | 23 پست

برنامه کودکه

موندم بچه هاشون میبینن نمیترسن😂😂🤦‍♀️

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نزار قطری نیست مگه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

خعلی هم بد نیست.! 

مثلا عمو قناد خیلی ناناز بود ما میدیدمش؟ 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
کی هستن ایشون

مجری برنامه کودکه نمیدونم کیه

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست
2738
چشه بنده خدا فقط کمی بچه خوره 😁

😂😂😂

مسخره نکن دوست عزیز.

چشم

مجری برنامه کودکه نمیدونم کیه

مجری نیست عزیزم 

مداحه احتمالا به مناسبت اربعین و اینا رفته تلویزیون

البته نمیدونم شبکه کجاس

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
نزار قطری نیست مگه 

مجری برنامه کودکه عربستانه فک کنم

بچه هاشونم لابد این شکلین فقددرابعاد کوچیکتر    

😂😂😂😂

2706