2733
2734

از بارداریتون بگین که بعداز چندسال انتظار خدا بهتون داده

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا خودم نبوده یه همسایمون بعد چند سال بچه دار شد عجب جشنی گرفتن شوهرش عین بچه گریه میکرد انقده خوشحال بودن و خدایی عاشق هم هستن الان خداروشکر دوتا دختر داره 

2728

خودم که بعد دو ماه

ولی داریم تو اقوام بعد ۲۰ سال

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

خاهر من بعداز۱۰سال یهویی حامله شد.دیگه ازدکترخسته شده بود نزدیک ی ماه بوددکترنمیرفت دکترگفته بودبایدبیای کاشت کنی ی بارکاشت کرد حواب نداد اما بعدچندماه یهویی باردارشد الان بچش ی ماهشه.خیلی معجزه شیرینی بود😍

2738
خودم با اولین اقدام باردار شدم✌🙄

توهمه تاپیکا هستی هاااا خدا قوت پهلوان🤣🤣🤣😂😂😂

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

داداشم بعد از ۱۵سال دکترا گفته بودن زنش اصلا بچه دار نمیشه ولی خدا تو سه سال دوتا پسر و یه دختر داد خدا رو شکر

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....
بیکارم خو🤣🤣🤣 مرسی عزیزم فدات❤

من فردا دارو دارم استادمم مرده و جوون حوصلم نمیشه برم بخونم نخونمم احتمال داره بپرسه ابروم بره خیلی باهاش رودربایستی دارم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706