1619
1605

اخه دیگه از بازه تخمک گذاریذشتیم ایا امکانش هست؟

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی نی نی تو دلیم یه دونه صلوات بفرستین☺💚

نه فک نمیکنم 

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼

خیر

(بچها من رفتم تا مدتی نمیام😘)     مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.                         یعنی میاد روزی که منم تیکر بزارم 😍 روز شماری کنم تا بدنیا اومدن فندوقم 🤰                                            خدایا نذار حسرت ی دل به کنجد بمونم 😔  ای خدا خواهش مکنم اینبار باردار شم و بهترین کادومو از طرفت بگیرم میدونم ک ناامیدم نمیکنی دلم دیه هیچی نمیخاد جز یه نی نی فسقلی😢    

از اونجایی که خودم بدون اینکه پریود شم باردار شدم، میگم هیچ چیز غیرممکن نیست..

امکانش هست

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙  نفسم: 💙پسرام💙 عمرم: 💙پسرام💙 وجودم: 💙پسرام💙 قلبم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

از اونجایی که خودم بدون اینکه پریود شم باردار شدم، میگم هیچ چیز غیرممکن نیست.. امکانش هست

یعنی چی بدون اینکه پریود شی ؟

واقعا همینطوره ...فقط باید خدا بخواد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1522
یعنی چی بدون اینکه پریود شی ؟ واقعا همینطوره ...فقط باید خدا بخواد 

تنبلی تخمدان دارم پریود نمیشدم.. آخرین پریودم بهمن ماه بود.. اما اردیبهشت باردار شدم..یعنی 3ماه پریود نشدم اما بازم باردار شدم.

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙  نفسم: 💙پسرام💙 عمرم: 💙پسرام💙 وجودم: 💙پسرام💙 قلبم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
تنبلی تخمدان دارم پریود نمیشدم.. آخرین پریودم بهمن ماه بود.. اما اردیبهشت باردار شدم..یعنی 3ماه پریو ...

الهی هزااار مرتبه شکر خدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40