1472
1459
عنوان

زیباترین اسم پسر از دید شما

622 بازدید | 70 پست

سلام 😊

حالا که امضاء رو میخونی واسه خواسته من هم از خدا 5تا صلوات میفرستی🙏(میشه واسم دعا کنید😞)(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)                   🌹🌹🌹حدیثه  فرهان منش هستم😊 (خانمای عزیز) اگر بتونم تو هر زمینه ای کمکتون کنم دریغ نمی کنم♥️ اسم مستعارم: "ماهتیسا احساس"🌹🌹🌹 

مهدی

کاش یوسف میومد عباشو مینداخت رو من بعد که برمیداشت لاغر و خوش‌هیکل میومدم بیرون، میگفتم با من چه کردی یا نبی؟! دنبه‌هایم کو😄😮.......بعضی هاتون فقط قیافتون امروزیه ، وگرنه تو مغزتون یه انسان اولیه با پوشش برگ انجیر نشسته داره باسنشو رو میخارونه !😐✋

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

کاوه

کیان

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
1475

امیرعلی 😍😍

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بدون تو شبا همش خرابه حالم مگه من جز تو کیو دارم ...گره افتاده به کارم کجایی تو  و اون چشمات مشکل گشایین ...دوس دارم برم دور بشم از همه همینکه تو باشی بسمه ....منو  تو یه قایق وسطه ...یه دریا که ارومه هرشبش ... عشق یعنی چشمای مستت عشق یعنی گرمای دستت ....برا سلامتی پسرم یه صلوات میفرستید ؟😶

آراد

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود                                                                                                              تو بودنت برکته دوست ندارم هیچ حرکته من بزنه تو ذوقت بزنه دلتو عشقم                     تیکر تولد یه عشق❤      و البته خوش هیکل شدنم و رسیدن به وزن هدف   
1444
1474

اریا 

پرهام 

متین 

من همیشه دلم میخواست اسم پسرمو بزارم علیرضا که اسم شوهرم شد 🙄

به نظرم همه خانما باید یکیو داشته باشن بهشون بگه اگه موهاتو زدی نه من نه تو              _من دارمااا اما نمیدونم چرا لحنش فرق داره 🤭    میگه برو  بروووو بزن موهاتو خودتو بکن شکل مُرغ دُم کُل 🤪         ( کی دیده این مرغَرو ؟؟ چه شکلیه حالاااا؟؟  )😑

مبین😊اسم پسرم بود.

پسرنازم😔کی فکرشومیکرد ۶ماهه به دنیا بیای وفقط ۶روز کنارت باشم 😢گاهی وقتاحس میکنم هنوزم داری تکون میخوری تودلم ولی وقتی دست میزارم روشکمم میبینم نیستی ..هنوزم میگم شاید یه خابه وباتکون خوردنت مثل اون روزا نصف شب بیدارم کنی😔هنوزم باورم نشده که ندارمت😭انقدگریه میکنم همه کلافه شدن 😭دلم براتکون خوردنات براصورت نازت برا دست وپای کوچولوت که زیرسرم لعنتی کبودشده بودتنگه عشقم😭😭😭ای کاش خدا ازم نمیگرفتت😔😔😔😔چه راحت میگن قسمت نبودفراموشش کن کسی چه میدونه من باچه ذوقی لباساتوخریدیم وهر روز نگاشون میکردم وتورو تصورمیکردم روزارومیشمردم که بیای تنت کنم قربونت برم😭😭😭😭وقتی بابات شناسنامه اتو اورد چقدخوشحال بودم دلم نمیاد ببرم باطلش کنن 😭😭😭گاهی وقتاکه خوابتومیبینم حتی اونجام میدونم ندارمت دوس دارم ازخواب بیدارنشم 😔دلم هیییییچوقت اروم نمیشه هیچوقت😔😔😔یعنی میشه بازم لگدزدناتوببینم😭یعنی منم مامان میشم😭😭😭😭😭ای خداااا😭😭😭😭😭

آراد.قراره بشه اسم پسرم😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربری قبلیم برا سال۱۳۵۰بود  ۹۸۷۶۵تا تاپیک داشتم با۱۲۳۴۵۶۷پست  طرفدار حقوق حیواناتم ولی اون حیوونی که داری باهاش حرف میزنی اما سرش تو گوشیه رو باید ادب کرد  بعد از کلی خوردن چای سبز برا لاغری فهمیدم تنها راه لاغر شدن با چای سبز اینه خودت بری بالای کوه بچینیش  وقتی یکی پیاممو سین میکنه و جواب نمیده ترجیح میدم فک کنم از ذوق اینکه بهش پیام دادم سکته کرده مرده به حق پنج تن  در ضمن اگه باهاتون سرد برخورد کردم میخام گرمای هوا ازیتتون نکنه   حرف آخرم اینه که از ما جذابا توقع اخلاق خوب نداشته باشین. شاید بگین ولی توکه جذاب نیستی که باید بگم به شما هیچ ربطی نداره  
1457