2733
2734

دیروز به نامزدم گفتم بره برام  هدیه بخره ....

نه که مجبورش  کرده باشم اما چون میدونستم تو خانواده ای بار اومده که از هدیه دادن بی اطلاعن هنیشه درکش کردم . هر چند که چندین بار باهم برام هدیه خرید اما دلم میخواست یادش بدم خودش برام بخره و سوپرایزم کنه . بهش گفتم برو ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برام یک روسری خیلی قشنگ که مطمعن بودم اگر من میدیدمش نمیخریدمش ولی وقتی سرم کردم دیدم خیلی بهم میاد . لباس خونگی هم خریده بود .کلی خودمو ذوق زده نشون دادم تا بفهمه با کارش چقدر خوشحال شدم 

2731
2738

بعدم گفتمش هر ماه یبار برام هدیه بخر من دوست دارم از تو هدیه بگیرم گفت چشم ولی تو نگو این چیه بده اخ و پیف من برات میگیرم   . و اینطور شد که بهش فهموندم بعنوان یک زن نیاز به سوپرایز دارم تا انرژی بگیرم و خوشحالم کنه   خلاصه شما هم امتحان کنید بد نیست که خودتون به این بچه های گنده یاد بدید رسم عاشقی کردنو....

گفتی هدیه ماه دیگه تولدمه ....نمیدونم شوهرم یادش هس برام چیزی بخره یا ن 😀😁

یاد چیه بابا، من ۲۶ آذر تولدمه، همیشه از اول آذر هر روز اعلام می‌کنم 😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
یاد چیه بابا، من ۲۶ آذر تولدمه، همیشه از اول آذر هر روز اعلام می‌کنم 😁

خدا نکشتت کلی خندیدم

منم از ی ماه قبلش هرچیزی ک در مورد سن و تولد باشه اصلا حرف نمیزنم ببینم یادش میمونه یا نه 

سوهر مثل ماااااه منم هیچوقت شرمندم نمیکنه و مثل همیشه 

یادش نمیمونه😐😐😐😐😐

2706