1600
1609
عنوان

مکمل پریناتال یا پرگناکر

184 بازدید | 16 پست

سلام دوستای گلم،برای وزن گرفتن جنین کدوم مکمل بهتره پریناتال یا پرگناکر؟؟کسی تازگیا خریده از قیمتاشون خبر دارین چنده؟

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیران زایمان اولم خیلی سخت بود..برا اسون بودن ایندفه زایمانم یه صلوات بفرستین..حاجت رواشین ایشالا..آمیین

پریناتال 1200 بود دونه ای تا یک ماه پیش

انواع پالتو مانتو روسری و... با کیفیت عالی و قیمت مناسب. کانال ما @sahelmezoonیپج اینستاگراممون هم با ایدی sahel.mezoon با مدت زمان فعالیت بیشتری از کانال در خدمت شماست. بهمون سر بزنید😍😍😍

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

من زمستون میخوردم پریناتال  فک کنم ۲۰ تومن میگرفتم  ولی الان ۴۰ تومنه ....

من یه مدت پریناتال خوردم دوماه خوب بود بعد دیگه  دکترم  فن بیون داد قرص خارجی بود

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                
1613

جفتشون شبیه همن 

من از اول تا اخر بارداریم پرینتال خوردم ساخت آمریکا رو یه دوره یه ماهه پرگناکر 

وزن بچمم خوب بود خداروشکر 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
من زمستون میخوردم پریناتال  فک کنم ۲۰ تومن میگرفتم  ولی الان ۴۰ تومنه .... من یه مدت پرین ...

الان چند عددی پریناتال چهل تومنه؟؟اخه من سال نودوسه شصت عددشو چهلو‌پنج تومن گرفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیران زایمان اولم خیلی سخت بود..برا اسون بودن ایندفه زایمانم یه صلوات بفرستین..حاجت رواشین ایشالا..آمیین
من اکتی ناتال میخورم بسته ای ۱۵۰ 

دکتر تجویز کرد برات؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
جفتشون شبیه همن  من از اول تا اخر بارداریم پرینتال خوردم ساخت آمریکا رو یه دوره یه ماهه پرگناک ...

وزن بچت چند بود؟؟چندگرفتی پریناتال و پرگناکر رو؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله گفت اینا کلسیم و ویتامین دی داره بهتره واشتها آور 

بله ممنون گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن بچت چند بود؟؟چندگرفتی پریناتال و پرگناکر رو؟؟

سه کیلو ۷۵۰ 

سال ۹۶ بسته ۳۰ تاییش ۳۰ تومن بود 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
سه کیلو ۷۵۰  سال ۹۶ بسته ۳۰ تاییش ۳۰ تومن بود

بله ممنون گلم من فقط یه دوره پریناتال مصرف کردم غذا هم خیلیییی کم میخوردم وزن بچم سه وششصد بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پریناتال 1200 بود دونه ای تا یک ماه پیش

پریناتال خارجیش بود یا ایرانی؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1563
الان چند عددی پریناتال چهل تومنه؟؟اخه من سال نودوسه شصت عددشو چهلو‌پنج تومن گرفتم

۳۰ تاش ایرانی میخوردم من 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                
پریناتال خارجیش بود یا ایرانی؟؟

ایرانیفکر کنم

انواع پالتو مانتو روسری و... با کیفیت عالی و قیمت مناسب. کانال ما @sahelmezoonیپج اینستاگراممون هم با ایدی sahel.mezoon با مدت زمان فعالیت بیشتری از کانال در خدمت شماست. بهمون سر بزنید😍😍😍