1464
1411

من از دیشب ترشحات شفاف و بی رنگ و سفت دارم خیلی معذرت میخوام مث سفیده تخم مرغ خام البته سفت تر بنظرتون ترشحات زایمانه ۳۵هفته ام

دخترم نفسم نی نی پنبه ایم اومد بغلم😍😍😍خدایاشکرت

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

منم یه بار دیدم همچین چیزی 😰

فک نکنم مربوط به زایمان باشه 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم برای گره گشایی از مشکل مالیمون (که بعد بارداریم بوجود اومده)اگه ممکنه  صلوات بفرستین تا قبل زایمان حل بشه 😭😢                                         برای سلامتی خودتون و اینکه من و همه ی ماماناهم بسلامتی بچمونو بغل بگیریم دعاکنید و اگه میتونید  صلوات بفرستین 😘خدابه زندگیتون برکت بده انشاالله                                   
1436
پناه برخدا ایشالا طول بکشه همه ی کارام مونده خدایا

ن نگران نباش طول میکشه تو نتم سرچ کنی میگه ک طول میکشه من خودمم ی هفته طول کشید اخرم دردم نگرفت با القای درد زایمان کردم

دختر کوچولوی من بهترین هدیه از طرف خدایی برا منو بابایی❤
ن نگران نباش طول میکشه تو نتم سرچ کنی میگه ک طول میکشه من خودمم ی هفته طول کشید اخرم دردم نگرفت با ا ...

خدا خودش کمک کنه همه کارام مونده عزیزم تو چند هفتگی زایمان کردی ؟تو هم ترشحاتو داشتی؟یا ن

خدا خودش کمک کنه همه کارام مونده عزیزم تو چند هفتگی زایمان کردی ؟تو هم ترشحاتو داشتی؟یا ن

من ترشحاتم از هفته ۴۰ شروع شد هفته ۴۱ روز پنجشم زایمان کردم البته دردم نگرفت بسترس شدم

دختر کوچولوی من بهترین هدیه از طرف خدایی برا منو بابایی❤
1444
به نظرم یکم بیشتر استراحت کن. یه دوروزی ببین کمتر میشه یانه یه وقت از کیسه آبت نباشه البته نترسی ها ...

باشه چشم مرسی