2733
2734
عنوان

برگ سنجد و دوقلو زایی

46200 بازدید | 43 پست

دوستان من شنیدم اگه کسی قبل از رابطه برای بارداری مثلا چندماه به طور مرتب دم کرده برگ سنجد بخوره تاثیر زیادی تو دوقلو ایی داره، کسی تاحالا استفاده کرده؟ 

💙

منم شنیدم،ولی پیشنهاد میدم امتحان نکنی چون دوقلو بزرگ کردنش واقعاا مصیبته

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هم خودم هم شوهرم خیلی دوست داریم شرایطشم داریم

یکی از شرایطش اینه که مثلا دست تنها نباشی 

خب امتحان کن نشدم برو با دکتر در میون بذار،بعضی داروهام چند قلو زایی رو احتمالشو میبرن بالا

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
نکن تو رو خدا دو قلویی خیلی سخته  هر روز هزار بار خودتو نفرین میکنی

خدا. بده ده تا سالم باهم بده

من ک با عشق و. حوصله بزرگشون. میکنم

فقط خدا. بهمون بده

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
نکن تو رو خدا دو قلویی خیلی سخته  هر روز هزار بار خودتو نفرین میکنی

نه عزیز برای چی نفرین کنم من اصلا دوست ندارم فاصله سنی بچه هام زیاد باشه اگه یکی بشه مجبورم دوباره سال دیگه نهایت 2 سال دیگه اقدام کنم ولی اینجوزی به بارا زایمان بعد از اون ورم خانواده شوهرم کم جمعیتن من اگه بچه دار بشم هرروز یا ما اونجاییم یا اونا اینجا و میخوان بچه بزرگ کنن حداقل دوتا باشه خوبه نصف میشه😂😂

💙
2738
هم خودم هم شوهرم خیلی دوست داریم شرایطشم داریم

خب برو دکتر برات آمپول میزنه و به جای یه تخمک دوتا آزاد میکنی بعد سونو میکنه اگه دید اوضاع خ. به میگه برو نزدیکی کن اگه خ ا بخاد دوقلو میشه و هر دو تخمک بارور میشه

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
یکی از شرایطش اینه که مثلا دست تنها نباشی  خب امتحان کن نشدم برو با دکتر در میون بذار،بعضی دار ...

میگم که خانواده شوهرم کلا یه خواهرشوهر کوچیک دارم همشونم میمیرن برای بچه همیشه هم میگن بچه دار شدی ما میایم بزرگش میکنیم 

💙

منم خودم عاشق دوقلو بودم وخدا بهم عنایت کرد و الان بچه هام 4 سالن

دوقلو اگه کمکی داشته باشی خوبه اگه بچه ها کولیک یا رفلاکس نداشته باشن بزرگ کردنشون اسونه

من که دست تنها بودم و فقط مادرم گاهی کمکم بود

اما سختی هم نمیمونه

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
نه عزیز برای چی نفرین کنم من اصلا دوست ندارم فاصله سنی بچه هام زیاد باشه اگه یکی بشه مجبورم دوباره س ...

اینا حرفه عزیزم

دو تا نوزاد با هم کارهاشون چند برابر میشه

بارداریش ک استراحت مطلقه بعدشم همممش باید در حال بچه داری باشی

بقیه هم میگن کمک میکنیم ولی مسئولیت اصلی به عهده خودته. هر روز ک نمیان. هر روز هم بیان کلی دخالت پیش میاد و تنش ایجاد میشه

شب ها هم که دیگه همش بیداری

عصبی میشی کلافه میشی

آشپزی و کارهای خونه همه میمونه

خلاصه که

از روی دلسوزی گفتم

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
وای عزیزم چه عالی، شما خودت آمپول زدی یا طبیعی؟ 

من کمی شوهرم مشکل داشت رفتیم زیر نظر و چون خودمم دوست داشتم آمپول زدم و خدا کمکمون کرد

2706