2733
2734

از شوهرم برای قضیه تصادف فیش حقوقی خاستن واسه ضمانتش ..کسی اطلاع داره چه مدارکی لازمه ببره کسیکه میخاد ضمانتشو کنه

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچها اگ اطلاعی دارید بگید ثواب داره..آخه ما تو شهرغریبیم اگ شوهرم بره بازداشت من هیچکسو ندارم ب دادم برسه..میخام بدونم کسیکه بهاد ضلمنش بشه بجز فیش حقوقی چیز دیگه ای هم باید باخودش داشته باشه؟

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
اخرین فیش حقوقی وکپی کارت ملی.

ینی چیز دیگه ای مثلا نامه کسراز حقوق یا گواهی نمیخاد؟

البته این ضمانت کفیل شدن نام داره وشخصی که کفیل میشه مسئوله که هروقت دادگاه طرف را خواست او کفالت را پذیرفته که در دادگاه حاضربشه والا اگر حضور پیدا نکنه دادگاه برای خسارت از حقوق او برداشت خواهدکرد.

2738
البته این ضمانت کفیل شدن نام داره وشخصی که کفیل میشه مسئوله که هروقت دادگاه طرف را خواست او کفالت را ...

وقتی ازش ضمانت میخان یعنی قاضی میخاد رای بده؟آخه ما باز زدیم اعتراض..میزاره ب اعتراضمون رسیدگی بشه و باز کارشناس بیاد یا رای قطعی میده

فقط فیش حقوقی و کارت ملی میخواد یه فرم هم هست میدن به کارمند امضا میکنه و مشخصاتش براشون مینویسه من ...

ممنون گلم...من بابام کارمندبازنشسته هست میتونه ضامنش بشه؟

فقط فیش حقوقی و کارت ملی میخواد یه فرم هم هست میدن به کارمند امضا میکنه و مشخصاتش براشون مینویسه من ...

شما فیش حقوقیو از کجا گرفتید ..من بابام بهم گفت از کافی نت میگیرم..اینجوری قبول میکنند

وقتی ازش ضمانت میخان یعنی قاضی میخاد رای بده؟آخه ما باز زدیم اعتراض..میزاره ب اعتراضمون رسیدگی بشه و ...

خب ببین عزیزم فعلا که برای قاضی محرز نشده وفعلا شوهر شما را پلیس مقصر دونسته واعتراض ها هم به وسیله کارشناس ها بررسی میشه ودرجمع بندی که شد قاضی رای نهایی را می دهداین ضمانت برای این است که مثلا شوهرتون در دادگاه اگر حضور پیدا نکرد یا اگر محکوم به پرداخت خسارت شد دادگاه حکم می کنه که ماه به ماه از حقوق ضمانت کنندبردارند حال اگر قاضی شوهرتون را مقصر ندانست حکم بر عدم پرداخت خسارت صادر میشه ودیگر قضیه به نفع شما میشه.

2706