2733
2734

میگه ضرر داره

۱۴ هفتمه عیب نداره یبار بخورم؟😭

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

مبااارکه یگااانه جااان😍

از اون ماهی سفیدا بخور 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرش بخر براش

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731

کنسروش رو نه نخور

از بازار ماهی تازه اش رو بخر سرخ کن بخور😋

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
شوهره منم برام جیگر نمیخره 😐 شبا هم مث نگهبان نمیزاره ب پشت بخابم زود بیدارم میکنه😐😂

هوس میکنی باید بخوری فقط زیاد نباید بخوری

هویج هم همینطور

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
میگن اصلا نخور اخه

نه هوس کنی یکم اشکال نداره

بخاطر ویتامین Aفراوونی که داره میگن نخور

من خودم دکترم گفت هر چی هوس میکنی بخور ولی کم

میگن اصلا نخور اخه

یه بار عب ندارع بخوری ولی زیادیش میگن ضرر داره برای بچه.ب پشت هم ازالان عادت کنی نخابی ک بهتره هرچی ماهت بره بالاتر برا خودت بهتره.

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
یه بار عب ندارع بخوری ولی زیادیش میگن ضرر داره برای بچه.ب پشت هم ازالان عادت کنی نخابی ک بهتره هرچی ...

من تو عمرم ب پشت نخابیده بودم همیشه ب پهلو میخابیدم الان انگار مرض دارم چشامو وا میکنم میبینم ب پشتم خابیدم 😐

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
من تو عمرم ب پشت نخابیده بودم همیشه ب پهلو میخابیدم الان انگار مرض دارم چشامو وا میکنم میبینم ب پشتم ...

🤣دوتا بالشت بذار دوطرفت ک توخواب چرخیدی بخوری بهش بیدار بشی من تا ۶ ماهگی رو کمر میخابیدم 

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
🤣دوتا بالشت بذار دوطرفت ک توخواب چرخیدی بخوری بهش بیدار بشی من تا ۶ ماهگی رو کمر میخابیدم 

گذاشته بودم امشب دیدم رو بالش ب پشت خابیدم😂

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
2706