1619
1605

سلام خانوما یه سوال داشتم،من وقتی غذا میبرم خونه مامانم بپزم میگم یکی دو لقمه شما هم بخورین نمیخوره میگه شوهرت نمیدونه حلال نیست یا میاد خونمون میوه میارم یا غذا گرم میکنم نمیخوره که شوهرت نمیدونه حلال نیست،یا واسه خودم جوراب میخرم یکی هم مامانم برمیداره میگم پولشو من حساب کنم میگن نه حلال نیست،میخواستم بدونم درسته؟البته اینم بگم من وقتی وسایل میبرم خونه مامانم بپزم به همسرم نمیگم،اینکه میخوام بدونم اگه بخورن موقعی که اونا غذا میدن میتونم بگم این به اون دَر؟یعنی غذا یا وسایل اونا عوض غذای من؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به همه نی نی سالم بده نی نی منم سالم و سلامت بذار تو بغلم شکرت به خاطر هدیه قشنگت  الهی آمین اللهم صلی علی محمد و آل محمد......الا ماشاالله الله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

سلام اول باید از شوهرت بپرسی.مامانت درست میگن اگه شوهرت راضی نباشه حرومه.اما مثلا اگه چیزی خریدی همین جوراب که میگی پول خودته اشکالی نداره شوهرت پولا داده بهت برا خودته اختیارشا داری 

1613

وای چه شیر تو شیری😁

خب به شوهرت بگو  قال قضیه رو بکن دیگه 

ولی مامانت ب عنوان مهمون میاد دیکه چه ربطی داره  شوهرت راضی نیس کسی تو خونش چیزی بخوره؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                

باید از شوهرت اجازه بگیری😑البته قانون مزخرفی اما خوب هست

تولدم ۲۷ اسفند بهم تبریک بگین یادتون نره💎                _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .                           کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1620

من همون اول زندگی بهش گفتم گفت مسئله ای نیست همه چیز مال خودت خوب من اصلا دیگه نمیپرسم چون همون اول اجازه داده 

تولدم ۲۷ اسفند بهم تبریک بگین یادتون نره💎                _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .                           کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐

نه عزیزم شوهرت حتما حتما باید راضی باشه

ولی میتونی وارد ریز جزئیاتش نکنی

مثلا یه روز یه اجازه کلی از شوهرت بگیری

بگی راضی هستی از مواد غذایی یا پولی که بهم میدی به هرکی دلم خواست هدبه بدم؟؟؟؟

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زود رفتی مامان جون💔
من همون اول زندگی بهش گفتم گفت مسئله ای نیست همه چیز مال خودت خوب من اصلا دیگه نمیپرسم چون همون اول ...

چی گفتین؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به همه نی نی سالم بده نی نی منم سالم و سلامت بذار تو بغلم شکرت به خاطر هدیه قشنگت  الهی آمین اللهم صلی علی محمد و آل محمد......الا ماشاالله الله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 
1641
@بانوی_بی_نشان   دوست عزیز تشریف میارید؟

ممنونم گلم دنبالش بودم اسمش یادم نبود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مهمان نیازی به اجازه ی همسر نداری 

واجب هست پذیرایی ازش ...

ولی وقتی هر چیزی رو از خونه ت بدون اطلاع شوهرت میبری بله صحیح نی 

چون شما شریک زندگی داری بهتره اطلاع بدی ...

من خودم مثلا غذا به همسایه میبرم ظهر 

شبش به شوهرم میگم غذا زیاد بود بوشم میره خونه همسایه یکم برا شادی امواتمون بردم براشون ....همین 

تا حلال باشه 

بهرحال اونم توی زندگی داره زحمت میکشه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

وقتی تو خونه ی تو می خوره حلاله ولی نبایداموال شوهرت و بدون اجازه برای کسی خرج کنی حتی مواد غذایی مگر اونکه پول مواد از نفقه ی خودت باشه شما حتی نمیتونی بی اذن شوهرت صدقه بدی مگر اونکه شوهرت بگه با پولی که بهت میدم هر کاری دوست داری بکن

خواهر شوهر منم بی اجازه ی شوهرش از خونشون چیز میز میاره خونه ی مادرش من باشم لب نمیزنم 

به خدا بر همه کس معلوم است رهبر شیعه ❤علی(ع)❤مظلوم وبر حق است.                

مهمون تو خونت دیگه باید پذیرایی کنی مامانت خیلی حساسه حالا غذامیبری اونجا بپزی شاید مورد داشته باشه ولی وقتی میاد خونت نه مهمان حبیب خداست این حساسیت ها باعث دوری میشه

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1628