2410
2553

ان شاالله بعد محرم میریم خونه خودمون داخل هردو اتاق کمد دبواری بزنیم یا نه اتاق خودمون خوبه بزرگه و ولی اتاق کوجیکه ۲ ×۳ فک کنم اون ان شاالله میش اتاق بچه بزنیم یا نه حالا دست پا گیر میش بعد یا خوب میش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ما تو اتاق خودمون میخوایم بزنیم ۱۲متریه اتاق 

ولی اتاق بچه ها ۹متریه نمیزنیم میخوام یه کمد جمع و جور بگیرم که هروقت خواستم جابجاش کنم

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

اره هردوتا خواب رو کمد بزنید. 

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
2714

کمد دیواری تو هر اتاق از اوجب واجباته

الان یه هفته اس رفتم رو مخ شوهرم تو تراس یه کمد دیواری کوچولو درس کنه

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

ما فقط یکی از اتاقامون کمد دیواری داره واقعا اذیت میشم

هرچی لباس و خرت و پرت داشتم چپوندم اون تو، اتاق پسرم شلوغ پلوغ و بهم ریخته..اعصابم بهم میریزه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
ما فقط یکی از اتاقامون کمد دیواری داره واقعا اذیت میشم هرچی لباس و خرت و پرت داشتم چپوندم اون تو، ا ...

آره والله ما دو تا کمد داریم با نه تا کشو همه پر

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

تواتاق بچه نزن عزیزم واسش یه کمد بخرین ست تختش ماهم این اشتباهو کردیم خیلی پشیمونم کمد دیواریه اتاق شده مثه انباری اعصاب خرد کنه خیلی رنگشم قهوه ای اصلا جالب نشده با وسایل بچه

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤