1648
1605

ان شاالله بعد محرم میریم خونه خودمون داخل هردو اتاق کمد دبواری بزنیم یا نه اتاق خودمون خوبه بزرگه و ولی اتاق کوجیکه ۲ ×۳ فک کنم اون ان شاالله میش اتاق بچه بزنیم یا نه حالا دست پا گیر میش بعد یا خوب میش

به نظر من خوبه که بزنین، واقعا واجبه

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙  نفسم: 💙پسرام💙 عمرم: 💙پسرام💙 وجودم: 💙پسرام💙 قلبم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

ما تو اتاق خودمون میخوایم بزنیم ۱۲متریه اتاق 

ولی اتاق بچه ها ۹متریه نمیزنیم میخوام یه کمد جمع و جور بگیرم که هروقت خواستم جابجاش کنم

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
1522

اره هردوتا خواب رو کمد بزنید. 

برای پیشگیری از کرونا تاپیک آخرم رو ببینید(طب اسلامی) من مسلمان هستم.اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!

کمد دیواری تو هر اتاق از اوجب واجباته

الان یه هفته اس رفتم رو مخ شوهرم تو تراس یه کمد دیواری کوچولو درس کنه

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
8

ما فقط یکی از اتاقامون کمد دیواری داره واقعا اذیت میشم

هرچی لباس و خرت و پرت داشتم چپوندم اون تو، اتاق پسرم شلوغ پلوغ و بهم ریخته..اعصابم بهم میریزه

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙  نفسم: 💙پسرام💙 عمرم: 💙پسرام💙 وجودم: 💙پسرام💙 قلبم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
ما فقط یکی از اتاقامون کمد دیواری داره واقعا اذیت میشم هرچی لباس و خرت و پرت داشتم چپوندم اون تو، ا ...

آره والله ما دو تا کمد داریم با نه تا کشو همه پر

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.

تواتاق بچه نزن عزیزم واسش یه کمد بخرین ست تختش ماهم این اشتباهو کردیم خیلی پشیمونم کمد دیواریه اتاق شده مثه انباری اعصاب خرد کنه خیلی رنگشم قهوه ای اصلا جالب نشده با وسایل بچه

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊😊