2737
2734
الهام عزیزم این شرایط برای هرکسی پیش میاد منم داغ برادر جوونم دیدم و یه دختر سه ساله ازش یادگار مون ...

متوجه میشم مارال جون منم دقیقا مثل تو این یکسال گذشته خیلی درگیری و استرس داشتم خیلی زیاد از آرنیکا بگیر که رفلاکس پنهان داشته تا سوجذب و ایمنی پایین و مدام مریض شدنش تا کلی استرسهای دیگه...گذشت ولی به قول تو عزیزم برام یک سری دردهایی موند که همش برای اعصابه..سعی میکنم دیگه یکم آرامش داشته باشم با مشاور صحبت کردم در مورد همه چیز خیلی خوب بود و در مورد خانواده همسرم مفت سریع و بی درنگ باهاشون رفت و امدو قطع کن و من این کارو کردم چون دیگه تو خودم و زندگیم نمیبینم که بخوام خودمو بچمو بیشتر از این فدای اونا کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا حافظ عزیزانت باشه عشقم دیگه اینهمه استرس و غصه  منو یه دفعه از پا انداخت الی جون از فر ...

مارال جون تمام اینا از استرس و شوک هایی که به ادم وارد میشه و کم کم اثرشو تو بدن نشون میده

انشاالله عزیزدلم اون پولیپ دیگه هیچوقت هیجوقت دوباره رشد نمیکنه و با بزرگ شدن دسته گلهای خوشگلت و بیشتر؟شدن آرامشت همه جیز مثل سابق میشه

مامانها حرف زدن بچه هاتون چجوریه الان؟ پسر من بعضی کلماتو هرچیزی که میگمو حتی درحالت خیلی مشابه هم ت ...

سلام بلور جون خوبی عزیزم...گل پسر نازت خوبه

آرنیکا صحبت کردنش خوبه جمله بندیش کامل هست..ولی بچه ها حالا حالاها جا دارن تا ۳سالگیشون نگران نباش.‌‌

2731
نگران نباش اصلا مارال جان پسر دوست من حرف نمیزد تا سه سالگی فقط ماما بابا برد گفتار درمانی گفته بو ...

الهه جون خوب هستین عزیزم

کامل خوب شدین علی گلی و حسام خوشگل من خوبن

امروز صبح ارشیدا با گلودرد و گوش درد و ابریزش بیدار شد و فکر کنم روزهای بعدی نوبت ارنیکا میشه.‌

سلام مارال مهربون و دوست عزیزم...خدا روح بزرگ برادر عزیز و جوونتونو غرق آرامش کنه و بهترینها رو نصیب ...

ممنونم عزیزم از دعای قشنگت

خدا حافظ عزیزانت باشه و هرگز غم نبینی

امیدوارم شما هم شاهد موفقیت ها و خوشبختی دخترای قشنکت باشی❤️

متوجه میشم مارال جون منم دقیقا مثل تو این یکسال گذشته خیلی درگیری و استرس داشتم خیلی زیاد از آرنیکا ...

سعی کن گذشته رو بریزی دور و به فکر سلامتی خودت باشی هیچکس و هیچ چیز تو دنیا به با ارزشی سلامتی نیست

امیدوارم بعد اینت ارامش و سعادت باشه

همسرت چطوری مشکلی نداره با اینکه پدرومادرش تو زندگیش نباشن

کاش منم میتونستم هرکدوم که باعث سلب ارامش روح و روانمه پاک کنم از زندگیم

البته جز پدرومادرش که از خدا خیلی میترسم مانع روابطشون باشم 

سعی کن گذشته رو بریزی دور و به فکر سلامتی خودت باشی هیچکس و هیچ چیز تو دنیا به با ارزشی سلامتی نیست ...

دقیقا دارم برای سلامتی روان خودمو بچه هامو زندگیم همین کارو میکنم گذشتمو و حرفاشو فراموش میکنم مارال جون ولی دیگه نمیحوام گذشتم تو حال و آینده تکرار بشه...دیگه نمیخوام به عنوان یک مادر جلوی چشم ۲تا بچه هام جوری باشم که متوجه بشن من نمیتونم از خودم و حق اونا دفاع کنم...همسرم انقد وابسته بود به پدر و مادرش و شدیدا هم احترام میذاره بهشون و همیشه مشکلاتی که براشون پیش میاد همسرم حل میکنه برای همین خیلی خیلی ناراحت شد از حرفای مامانش..ولی با این حال من بهش گقتم تو هیچ مشکلی نداره میتونی بری خونه پدر و مادرت گرچه مامان و باباش اصلاااا براشون مهم نیست همسرمم ببینن یا نه ولی گفتم بهش هروقت خواستی میتونی بری خونشون یا تلفن  حرف بزنی یا هرچی که خودت میدونی و صلاح هست ولی فقط دیگه وارد حریم امن و خصوصی منو بچه هام نشین ..‌.

2738
دقیقا دارم برای سلامتی روان خودمو بچه هامو زندگیم همین کارو میکنم گذشتمو و حرفاشو فراموش میکنم مارال ...

چقدر بد

چرا باید یه ادم انقدر ازار بده کسی رو به این مرحله برسه😔

از خدا برات ارامش و شادی روز افزون میخوام عزیزدلم

تنت سلامت دلت شاد در کنار عزیزانت💋😍❤️♥️

مامانها حرف زدن بچه هاتون چجوریه الان؟ پسر من بعضی کلماتو هرچیزی که میگمو حتی درحالت خیلی مشابه هم ت ...

بلور جون سامیار تقریبا هرچی بگیم تکرار میکنه.

ولی از این کلمه های بی معنی هم خیلی میگ😅😅 به وقتش انقددد آریا واستون شیرین زبونی کنه کیف کنید ..

الان من و همسرم به سامیار میگیم بسه کم حرف بزن😑😑

الهه جون خوب هستین عزیزم کامل خوب شدین علی گلی و حسام خوشگل من خوبن امروز صبح ارشیدا با گلودرد و گ ...

سلام الهام جون خوبی گلم ارشیدا و ارنیکا خوبن.؟

سامیارم دوروزه سرما خورده.

لعنت ب این مریضی😣😣

سلام دوستای گلم خوب هستین بچه های گلتون خوبه؟؟دوستان من تقریبا دوهفته ای هست خیییلی کمر درد و لگن درد دارم.

درحدی ک اصلا نمیتونم بشینم سرپا و دراز کشیده خوبم 

ولی وقتی میشینن میخام بمیرم.

دکتر زنان هم رفتم خوب نشدم.

حالا موندم چرا یهو اینطوری شدم 😔😔

سلام بلور جون خوبی عزیزم...گل پسر نازت خوبه آرنیکا صحبت کردنش خوبه جمله بندیش کامل هست..ولی بچه ها ...

سلام‌عزیزم.چه خوب.موفق و خوش باشین همیشه‌. من فعلا توی این چهارماه اخیر پیشرفت چشمگیری ندیدم جز لجبازیهای بیشتر😅😅😅 

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
بلور جون سامیار تقریبا هرچی بگیم تکرار میکنه. ولی از این کلمه های بی معنی هم خیلی میگ😅😅 به وقتش ا ...

اخی عزیزم .ممنون از کامنتت گلم.امیدوارم 👌🏻👌🏻👌🏻

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
2706