2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای گلم

متاسفانه طاها هم تب کرده 😕 !

از دیروز صبح شروع شد امروز یکم بالاتر رفته ولی با قطره کنترل میشه ، نمی دونم باز دندونه یا روزئلا یا کرونا خدای نکرده ؟؟؟ 😑

علائم سرماخوردگی از کی بروز میکنه؟ راستی سه خرداد هم واکسن یکسالگی زده از اون نیست؟

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
سلام دوستای گلم متاسفانه طاها هم تب کرده 😕 ! از دیروز صبح شروع شد امروز یکم بالاتر رفته ولی با قط ...

نه عزیزم ازواکسن نیست ،سرماخوردگی معمولاتب وبعدابریزش هستش ،شایدمال دندون باشه نگاه کن لثه ش ورم نکرده ،فقط تبش روکنترل کن ، اگه دیدی کنترل نمیشه ببرش دکتر ،الان توگرماویروس زیاده 

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩
2728
نه عزیزم ازواکسن نیست ،سرماخوردگی معمولاتب وبعدابریزش هستش ،شایدمال دندون باشه نگاه کن لثه ش ورم نکر ...

فدای تو 😘

اصلا نمیزاره به دهنش دست بزنم 

آره کنترل نشه تبش حتما میبرمش دکتر

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
فدای تو 😘 اصلا نمیزاره به دهنش دست بزنم  آره کنترل نشه تبش حتما میبرمش دکتر

عزیزم اگر رزوعلا نباشه احتمالا بدنش عفونی شده ی چیز کثیف کرده تو دهنش اینجوری شده ایشالا زودتر خوب میشع

2738
دقیقا کار روزانه خیلی خسته کنندست.امروز فقط سه دور ظرف شستم الانم حدود ۲۰تکه  ظرف تو سینک هست ...

من که دیگه از بس میخوام جمع و جور کنم مردم. پسرم خیلی ریخت و پاش میکنه 

عزیزم اگر رزوعلا نباشه احتمالا بدنش عفونی شده ی چیز کثیف کرده تو دهنش اینجوری شده ایشالا زودتر خوب م ...

بردم دکتر گلم

گفت روزوئلاست ، تب بر داده و یه قرص به اسم دیازپام واسه اینکه تشنج نکنه ، شما تا حالا استفاده کردین؟

سحرجون امیرحسین چطوره ،ببین حانیه هم ۴روزتب داشت روزدوم جای دکترش بردم معایه کردگوشاش وازمن چندتاسوا ...

والا امروزم تب داشت

صبح بهش استا دادم

از دیروز فاصله بین تباش زیاد شده

بعد ۱۲ ساعت تبش بالا میره

ولی دیگه امروز روز پنجمه

امیدوارم تموم شه دیگه تب نکنه

من از تب خیلی میترسم

این چند شب اصلا نتونستم بخابم

تا ۴ و ۵ صبح بیدارم

بعد میخابم

تازه اونم عمیق نیست

برای ادرارش هم اذیت نیست

مثل قبله

منتظرم فردا جواب آز مایششو بگیرم

ببرم نشون بدم

سلام الهام جان خوبین اینم امروز شده ۵ روز واقعا تب ترسناکه آره منم آزمایش بردم حالا فردا جوابش ...

عزیز نی نی شما بدنش دونه قرمز نزده؟ خوب نگاه کن همه جاشو ... 

سلام عزیزم خوبی؟گل پسرمون چطوره؟وزنش چقده؟

سلام خیلی ممنون

امروز بهتره

وزنش ۸ کیلویه

وزن تولدش ۳ ونیم بود

دکتر گفت خیلی جدی هست کمبود وزنش

برای همین بردم آزمایش

گفت حتماااا پیگیر باشین

امروزم باید میبردمش بهداشت دوباره برای وزنش

پیامم داد که بیارینش

ولی نبردم🤦‍♀️

2706