2726
ممنون عزیزم...حتما سر میزنم...دیشب هم اتاقو تاریکتر کردم حداقل هورمون رشد بیشتر بشه😅

ایجون. خوب کردی😘

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
پویا چند شبه موقع خواب همش به پهلو میشه اونم پهلوی چپ....گوش چپش صبح قرمز شده از بس روش فشار اومده&n ...

عزیزززم. شاید داره تلاش میکنه ناخوداگاه برای دمر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای پسر منم ی هفته اس خیلی غر غرو شده همش صدای اااااا از خودش در میاره شبم نیم ساعتی ی ساعتی ی بار ب ...

اره احتمالش هست. ولی گاهی از شروع پروسه تا دراومدنش شاید مثلا ۲ ماه طدل بکشه. برا من که دو سه ماهه ولی هندز درنیومده

2728
سلام الهام جونم خوبی  الحمدلله خوبیم شکر منکه دیگه برا غرای حسام کم آوردم.  هیچی درست ن ...

سلام الی جونم چطورین؟

من که امروز گبلدا رو وزن کردم ۸۱۰۰ بود. ماه پیش ۷۸۰۰...ماه ۶ هم ۷۶۰۰...

قشنگ از وقتی غذاخور شده  ۲۰۰ تا ۳۰۰ تا رفته بالا

بنظرم لپاشم خیلی اب شده

غر هم که دیگه نباشه عجیبه

یعنی نه خوابیده نه نشیته نه بغل. کلا هبچی راضیش نمیکنه

سلام الی جونم چطورین؟ من که امروز گبلدا رو وزن کردم ۸۱۰۰ بود. ماه پیش ۷۸۰۰...ماه ۶ هم ۷۶۰۰... قشنگ ...

سلام عزیزم

گیلدا جونی چطوره

خودت بهتری

ماهم شکر خوبیم

میدونی بچه های من تو نوزادی صورت گرد و اپ دارم

همه فکر میکنن تپلن

ولی واقعا خودم بغل میکنم میفهمم سبک

منم وزن کردم ثابت مونده. 

البته تنشون سلامت. چون ماشالله تحرک هم میکنن. دیگه لاغرترم میشن

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
سلام عزیزم گیلدا جونی چطوره خودت بهتری ماهم شکر خوبیم میدونی بچه های من تو نوزادی صورت گرد و ...

سلام بروی ماهت 

گیلدا خوبه خالهدجون. همونطوره. دیروز صبح نشوندم تو تختش بدم دستمو بشورم بیام. اومدم دیدم برا خودش داره دست دسی میکنه ذوق ذوق. وای خیلی چسبید🙈😁😍😍😍

خودم ولی ذاغون بودم دیروز...سرگبجه تهوع سردرد.... امروز اما خوبم خداروشکر

اره گیلدام دقیقا همینه لپ داره گول زنکه😁البته لپشم اب شده ولی بازم لپوئه🥰 اره واقعا تنشون سلامت. هزار بار کم و زیاد میکنن

ولی جالبه شیرو غذا ولی وزنشون کم میره. تا ۵-۶ ماه که شیر خالی بود خیلی بیشتر انگار حون میگرفتن

این گیلدا خانوم ما اخه تنبله فقط میشینه . ریگه دراز کشیدنم حتی دوست نداره🙄

سلام الهام جونم خوبی  الحمدلله خوبیم شکر منکه دیگه برا غرای حسام کم آوردم.  هیچی درست ن ...

سلام الی جون شکرخداا انشالله همیشه خوب باشین

منم واقعاا درمونده شدم از وزنگیری ارنیکا قدشم افتصآح موندم واقعا دیگه

انقدددم کششم اومده پایین

اره بعضی بچه ها خوب وزنگیری میکنن نمیدونم چرا ارنیکا اتقد ریز موند من که همش بهش میگم بتد انگشتی 

ارنبکا هم خیلی بهونه گیر شده دیگه جوری شده ارشیداهم گلافه شده باهاش بازی نیمکنه فقط دلم میخواد زمان بگذره همه چی باهم شده این گرونا و وضعیت ارنیکا خستم کرده الهه جون فکرن۱۰۰جا میره

سلام عزیزم گیلدا جونی چطوره خودت بهتری ماهم شکر خوبیم میدونی بچه های من تو نوزادی صورت گرد و ...

الی جون میگم دیروز واسه عصرونه سامیار توغذاش شیر ریختم تا الان واکنشی نداشته فردا هم دوباره بدم بنظرت یا ن؟

عزیزم. واقعا یکساعتم خودش غنیمته الان دو شبه گیلدا یکساعتش شده یک ربع الی نبم دیروز حالم بهم خورد ...

عزیزم بیا بغلم....من هم ده روز پیش خونه مامانم چند شب همین اوضاع رو داشتم با پویا... انشالله همین شبا گیلدا گلی سیستمش برمیگرده رو همون دو ساعت...شایدم بیشتر ..

من که هر چی بیشتر فکر میکنم میبینم به نفع خودش هم هست زودتر از شیر بگیرمش بزرگتر که میشن دیگه خیلی عاقل تر میشن و بیشتر روشون تاثیر می‌زاره...به علاوه این که میگن شیر شب دیگه تو سن بچه های ما فایده ای نداره براشون 

2706