2726
راستی امروز گل پسرم نیم ساله شد😍😍😍 پارسال بدترین روزا رو داستم😢 یه چشم اشک بود یه چشم خو ...

عزیزم مبارک باشه😚😚😚😚

نتیجه اون سختی ها الان جلوته ارمیا خوشگل و فشن😄😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خسته نباشی عزیزم. بلور جون من همین یذره سامیار اروم بشه و بازی کنه زودی ی کار میکنم امروزم بیدار شد ...

عزیزززم اره بچه ها عاشق جارو برقین ارنیکاهم خیلی دوست داره من هروز باید جارو بزنم و گردگیری..ارنیکا همراهی میکنه خداردشکر فقط غافل میشم سیم جارو تو دهنشه این سختمه.خخ

اوم ۲قاشق ماستم اره سارا جون تسته 

2728
عزیزززم اره بچه ها عاشق جارو برقین ارنیکاهم خیلی دوست داره من هروز باید جارو بزنم و گردگیری..ارنیکا ...

خسته نباشی گلم...

وای عزیزم خیلی حواستون باشه خطرناک😖😖😖

کاش هیچکدوم از بچه ها حساسیت نداشتن خیلی سخته اینطوری😞

اااخ عزیزم الان چقد لذتش چندین برابزهه شکر خدا ۶ماه شدن اقا ارمیا طلا مبارک باشه دوست جونم

مرسی خاله الهام جون😍😍😍

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
عزیزم مبارک باشه😚😚😚😚 نتیجه اون سختی ها الان جلوته ارمیا خوشگل و فشن😄😄

مرسی عزیزدلم

خیلی سختی کشیدم ولی به نتیجش میرزید😍

راستی امروز گل پسرم نیم ساله شد😍😍😍 پارسال بدترین روزا رو داستم😢 یه چشم اشک بود یه چشم خو ...

مبارک باشه انشالله داماد. بشه 

خداروشکر بخیر گذشته و عاقبت ارمیا گلی سالم و ناز اومده بغل مامان و بابا...

خانمها من دندون دخترم یکذره سر زده 😅به مامانم میگم میگه نه دندون نیست آخه دندون بچه تب. اسهال میشه ...

ایجونننننم.مبارکه😍

خداروشکررر که بدن تب و بیرون روی بوده🙏❤

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
خسته نباشی گلم... وای عزیزم خیلی حواستون باشه خطرناک😖😖😖 کاش هیچکدوم از بچه ها حساسیت نداشتن خیل ...

سارا جون ناراحت نباش....شما دو هفته دیگه دوباره با یکم کره تست کن انشالله دیگه واکنشی نمی‌بینی

من بار اول که بادوم دادم به پویا فرداش پشتش به شدت سوخته تا چندین روز درگیر بودم که خوب شد هر چی فکر کردم به نتیجه ای نرسیدم جز بادوم....ولی کم نیاوردم دو هفته بعدش دوباره تست کردم فرداش یه رگه کوچیک خون تو پوشک پویا دیدم دوباره قطع کردم تا دو هفته بعدش دوباره با یه دونه بادوم تست کردم خداروشکر این دفعه خبری نبود منم همینطور ادامه دادم تا الان که روزی سه چهار تا بادوم بهش میدم و البته خودم هم استفاده میکنم

مبارک باشه انشالله داماد. بشه  خداروشکر بخیر گذشته و عاقبت ارمیا گلی سالم و ناز اومده بغل ماما ...

مرسی عزیزدلم

واقعا معجزه بود

خدایا شکرت😍

بهناز جون خوبی؟!گیلدا گلی خوبه؟ کم پیدایی  عادت کردیم بهت😄

اره واقعا امروز منم دلم براش تنگ شد

خیلی جالبه همو ندیدیم و انقد وابسته ایم😊😊😊

سلام عزیزم  ممنون گلم ما خوبیم شما چطورین؟ بله خانومی خودمون از داروخونه شیرخشک ۲ گرفتیم. وال ...

ما هم خوبیم شکر

پس منم دو شروع کنم ان شاالله

نوش جون گل پسر😍

2706