2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سویل جان.خوبی گلم؟ مهدی جونم چطوره؟ عزیزم شما بعد واکسن شش ماهگی شیر خشک شماره 2شروع کردی؟ ق ...

سلام عزیزم  ممنون گلم ما خوبیم شما چطورین؟

بله خانومی خودمون از داروخونه شیرخشک ۲ گرفتیم.

والا پسر من هر ۲الی ۳ ساعت ۱۲۰ سی سی میخوره

ماشالله بهش خوب میخوره پسر من دو قاشق مرباخوری هم بازور میخوره ازش میمونه گاهی نصفش حتی میمونه&nb ...

الی جون اینم بگم بستگی داره چی باشه خیلی چیزارم اصلا نمیخورخ مثلا فرنی اینا اصلاا دهنشو باز نمیکنه بخوره

2728
ساراجون منم سیدرال گرفتم قیمتش صدتومن هست  من مولتی هم براش میگیرم صدتومان  ،یکم گرونه&nb ...

ن من دو سی سی میدم ک چون نوشته ۷ میل دوستان گفتن اگ ۷ میل یعنی ۲ قطره چکان.😑😑😑

اره گرون راستش باید بگردم ببینم با کیفیت و قیمت مناسب میتونم پیدا کنم اخه ۱۰۰ زیاد فک کن ماهی ۳۰۰ فقط پول قطره بدیم

خب من بعید میدونم الرژی به محصولات گاوی داشته باشه میگم شیر یا ماست تست کن ببین چی میشه

حقیقتش ماست داخل اش خوردم یا مثلا دو قاشق کنار غذت بیشتر ن فقط دو قاشق اینم تست محسوب میشه؟

ممنون وای که امروز چقدر فعالیت کردم.اول خودم رفتم حموم.بعد پسرم کلی بالا اورد رو لباس و شلوار و فرش ...

خسته نباشی عزیزم.

بلور جون من همین یذره سامیار اروم بشه و بازی کنه زودی ی کار میکنم امروزم بیدار شدم همه جارو گردگیری کردم و جاروبرقی کشیدم سامیار صدای جاروبرقی دوستداره قشنگ اروم میشه واسه همین راحت کارمو انجام میدم کلی لباس شسته بودم صب خشک شدن الان جمع کردم گذاشتم سرجاشون..ولی شام ندارم😆😆😆😆ظهرم سیب زمینی وتخم مرغ دادم بخورد شوهرجان😂😂😂

اگ کارات تند تند انجام بدی نزاری بمونه راحتر میشه انجام داد.

سیمین جون خوبی؟ارمیا خوبه؟؟ انشالله ک واکسن گلپسری براحتی بگذره.

سلام سارا جونم

شکر خوبیم

تو چطوری؟سامیار نازم خوبع؟

خیییییلی استرس دارم

ان شاالله اذیت نشه

مرسی خاله جون😘

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
حقیقتش ماست داخل اش خوردم یا مثلا دو قاشق کنار غذت بیشتر ن فقط دو قاشق اینم تست محسوب میشه؟

اره عزیزم 

ولی دو سه‌ بار بخور‌

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
باشه ممنون گلم میگم یوقت کم غذا میشه😐

نه عزیزم‌هنوز‌ جا داره

کوچولوها تازه غذاخور شدن

چیا به نی نی میدی؟

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
سلام سارا جونم شکر خوبیم تو چطوری؟سامیار نازم خوبع؟ خیییییلی استرس دارم ان شاالله اذیت نشه م ...

شکر خدا خوبیم داره بازی میکنه منم نشستم کنارش...

استرس نداشته باش گلم انشالله براحتی میگذره سامیارم ۲ ۴ واکسنش خیلی خیلی سخت گذشت ولی ۶ اصلا اذیت نشد خداروشکر‌

راستی امروز گل پسرم نیم ساله شد😍😍😍

پارسال بدترین روزا رو داستم😢

یه چشم اشک بود یه چشم خون

یه هماتوم(لخته خون)داشتم نصف ساک حاملگی رو گرفته بود😢یعنی نصف کیسه اب پر خون بود

یه ماه دیگشم رفتم برا امینو سنتز وای چه استرسی داشت وقتی امپول رو زد کنار ناف تا اب از کیسه اب بکشه

خدایا شکرت اون روزا گذشت و نتیجش شرین شد

😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘

ببخشید پر چونگی کردم😊

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
2706