2733
2734
سلام الی جون نه..هنوز قبلی رو 14مهر زدم اینو گذاشتم برا شنبه توکل به خدا اسم واکسن میاد تن ...

بسلامتی براش بگذره

والا حق داری

ان شالله اینو دیگه اذیت نشه

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم واقعامیترسم بازبدنش حساسیت نشون بده 

البته سوگند بهت بگما قرار نیست همه بچه هایی ک الرژی دارن علائمشون شبیه هم‌ باشه ها

من الان یادم افتاد یه جا خوندم اگزما و خشکی پوست یکی از علائم الرژیه

حالا پسر‌من اصلا اگزما و خشکی پوست نداشت

فقط بی قرار بود و رفلاکس شدید داشت

تا اینکه سه ماهونیمش ک بود از بیرون غذا خوردم فک کنم گوشت گوساله بود ، یک هفته اسهال و بی قراری داشت

ولی تو مدفوعش خون‌ نبود

یا پوستش خشک نشد

اما مطمئن شدم الرژی داره 

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2728
ماشالله خوب بوده که

ممنون

وای که امروز چقدر فعالیت کردم.اول خودم رفتم حموم.بعد پسرم کلی بالا اورد رو لباس و شلوار و فرش.

زنگ زدم شوهرم نزدیک خونه بود بردیمش حموم.الانم باز منم و ظرف و خونه ریخت و پاش هرروز هم یکمشو مرتب کنم بازم کار هست.شما خونتون مرتبه؟؟

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
به سلامتی انشالله خوش خوراک باشه منم دیروز شروع کردم میخواستم بزارشش ماه کامل بشه نمیزاشتم ازبس نگاه ...

ای جان دلم

نوش جون گل دختر😍

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
2738
تخصصش آلرژی هست  بله من فقط حالت زبری داشت سرزانوش ولپاش  وگرنه بی قراری  یاخون تو ...

وای حالت زبری هم حساسیته؟نمیدونستم

مم شیرخشکی که میدم به پسرم پرتئینش هیدرولیز شدست اما بازم مشخصه درست هیدرولیز نکردن و گاهی دونه قرمز رو صورت یا پاش پیدا میشه.دونه هاش هم گندست.خداکنه این آلرژی زود ازبین بره.بعدا من چجوری فرنی و حریره بادوم بهش بدم با این حساسیت؟!

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
بسلامتی براش بگذره والا حق داری ان شالله اینو دیگه اذیت نشه

ان شاالله

توکل به خدا

بچم جونی هم نداره

تب از پا در میاردش😞

انشالله که این واکسن ب راحتی میگدره عزیزم نگران نباش.خود همین استرسم به نی نی خوشگلت منتقل میشه حال ...

مرسی عزیزم

ان شاالله اذیت نشه بچم

خوبه که عزیزم کاملا نرمال تنش سلامت

ممنون .انشاالله.❤نی نی شما هم سلامت باشه

وای حالت زبری هم حساسیته؟نمیدونستم مم شیرخشکی که میدم به پسرم پرتئینش هیدرولیز شدست اما بازم مشخصه ...

سخت نگیر دوستم درسته ارشیداهم همینجوری بود حتی اچ آ هم میدادم باز الرژی داشت اخر نئوکیت دادم بهش شیر که نبوداسید آمینه بود گاهی میگم چی بود دادم بچم اخه..

سر سال انشالله گل پسرت خوب توب میشه 

ممنون وای که امروز چقدر فعالیت کردم.اول خودم رفتم حموم.بعد پسرم کلی بالا اورد رو لباس و شلوار و فرش ...

منم ظرفای ناهار کثیفه

ارمیا هم منو کشت از بس دمر شد

یکسره سرشو میماله به پتویی که ریزش پهن کردم میخاد سینه خیز بره

هلاک شدم.😁

یک لحظه ثابت نیس سر جاش😖😊😁😁

2706