2733
2734
نمیتونم صبح زود .از ساعت ۵ تا ۹صبح گاهی نمیخوابه.گاهی یکساعت به یکساعت شیر میخواد.گاهی نفخ کرده.یه م ...

شیرینی بخر عزیزم بزار تو ماکرو فر گرم شه مشکلی پیش نمیاد البته خامه نداشته باشه....من خودم شیرینی خور نیستم اصلا ولی صبحا که وقت نمیشه صبحانه خورد یه چایی با شیرینی میخورم...البته روش عسل میریزم با سس شکلات که بهم بچسبه.........حالا خوبه شیرینی خور نیستم...وگرنه نمیدونم دیگه چی میریختم روش....

ببخشید🙈🙈🙈 وای منم دیگه حس و حال درس خوندن ندارم. ۱۸ سال خوندم دیگه بسته ..بیشترخبری نیست 😂  ...

عزیزیییی❤ اره واقعا خبری نبود و نیست🌺

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه راه دیگه هم هس که غذاهای نیمه اماده پمینا یا مارکای دیگه و سوپ و حلیم نیمه اماده... این چیزا رو ز ...

😁از غذای نیمخ اماده گفتی،دلم الویه خواست 😁😁

وای واقعا کثیف کاریشو خوب گفتی👌🏻👌🏻

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
شیرینی بخر عزیزم بزار تو ماکرو فر گرم شه مشکلی پیش نمیاد البته خامه نداشته باشه....من خودم شیرینی خو ...

شکلات صبحانه باید بخرم.بههههه

مرسی عزیزم

2731
نانسی نیست ساناز جون...ناسی هست🙈 داداشم و منو بناس صدا میکرد. چند تا از دوستام منو بناسی دیگه منم ...

اره خواهر شرمنده علطت املایی بود ن اصافه شد..کلا یا کمه یا اضافه ....چه جالب.....👄👄👄👄❤❤❤❤

عزیزم منم شنیدم شیر شب وزن بچه را زیاد می کنه چون بچه خوابه فعالیتی نداره وکالری نمی سوزنه به خاطر ه ...

بابا سلنا که شیر شب بخوره نخوره مورچه ای میره بالا ....هفته ی ۲۰۰ گرم فکر کنم.

بخدا اگر مدرسه میرفتن اینچیزا نمیخواستن موندن خونه تو این شرایط  هر چیزی توقع دارن

الی جون شما دوتا مدرسه ای دارید اره؟

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2738

خانما پسرم دو روزه یاد گرفته میگه دده

ینی سرمو برده 😂😂 از صبح تا شب دده دده دده

دهنش انقد بامزه میشه وقتی میگه 

وای کی بشه بگه مامان 😍

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
بابا سلنا که شیر شب بخوره نخوره مورچه ای میره بالا ....هفته ی ۲۰۰ گرم فکر کنم.

هفته ای ۲۰۰ گرم خیلی خوبه

میشه ماهی ۸۰۰ گرم 

عالیه ک 

هفته ای ۲۰۰ گرم خیلی خوبه میشه ماهی ۸۰۰ گرم  عالیه ک

دقیق ۲۰۰ نه حدودی.......اخه واسه این که رفلکسش شدید بود ۲ ماه اصلا وزن نگرفت  تازه یکی ۲ ماهه که هفته ۲۰۰ شده  ۲۰۰ خیلی کمه بابا.....حالا که دکترشم نیست ببرم ببینم چند کیلو شده.....فکر کنم نهایت ۷۵۰۰ خوشبینانه.چون تقلاش زیاد شده فکر کنم وزن انچنانی نگرفته باشع

یعنی سوپو پوره کنم؟.؟مگه پوره میشه سوپ؟

اره جیگر. تو دستگاه بریزی عین حلیم یا فرنی پوره میشه

حالا تا رسیدنش به سوپ ببین وضعیت خوردنش به چه حد میرسه. 

مثلا من الان سوپ و که میپزم همه رو دستگاه نمیزنم یکی دو چیزو بیرون میارم با قاشق خورد میکنم. که دوجوره بشه فقط پوره یا فقط تیکه نباشه

بعضی اوقاتم فقط با پست قاشق.بستگی داره چی پخته باشم

ببین اصلا سخت نگیر واقعا دستت میاد

فقط بدون اولش همونجور که دادی شل و ابکی، کم کم قوام دار...بعدشم تیکه دار

تیکه هارم چیرایی انتخاب میکنم که مثلا هلو برو تو گلو باشه. مثلا تیکه گلابی، هوبج سیبزمینی بروکلی موز ...اینا نرمن هورتی میره پایین😅 ولی گوشت و جعفری و عدس و حسابی له کردم مثلا. دیشب یخورده ریش ریش ریز مرغ بود خورد..

حالا دستت میاد.فقط با سرفه و عوق اصلا نترس. روال طبیعیه عوق زدن و سرفه کردن دور از جون با خفگی فرق داره

بعد من اینکارو کردم حالا باز نمیدونم درسته یا نه.بذار مامانا هم تجربه هاشون و بگن. البته مطالعه م کردما...تجربه هم که بدست اومد تو این یکماه و نیم😅

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
پس انشاللع خدا یه دختر دیگم بهت بده....حالا واقعا ب فکر یکی دیگه هستی؟

اره🙈

الان ولی نه🤪😖

الان جدای خودم که جون ندارم. میخوام همه توجهم به گیلدا باشه.گناه داره هنوز کوچولوئه

هر چی خدا بخواد🙏

دیگه من عادت کردم .کلا ما ادویه خورم نیستیم فلفل که ب هیچ عنوان خانواده شوهرم خیلی ادویه میزنند وای ...

😂😂😂چرا اخه. بگو مثل همیشه بپزین فقط بی ادویه

ریختش نه خدایی.فرق نداره.ولی طعمش اره. 😅البته چون همیشه نزدی برات اون طعم جا افتاده

نه باابا منم به یه چشم ب هم زدنی غذا میخورم.....ولی چوبکیم ....به قول بابا مثل نی میمونی.😄😄😄😄

عزیزم. تو ورزشکارم بودی دیگه همه جوره هیکل بیست😍

وای بابای منم بهم میگفت مغز خودکار بیک...یعنی حتی خود خودکار بیکم نه ،اون نی وسطش😂 از بس نی قلیون بودم

2706