2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم شما میدونید چه مارکی دندون گیر بگیرم ک خوب باشه خیلی سخته انتخاب کنم 

ببین معمولی بگیر بدون آب باشه

بعضی بچه ها دوستندارن

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
2728
وزن تولدش چقدربوده؟من خیلی غصه وزنشو می خورم آخه شیر نمی خوره .۵_۶ساعتی یه بارشیر می خوره.شیرخشک تو ...

نمیدونم

ولی طبق نوشته های اینجا رفلاکس نداره؟

۲۶۰۰ وزن تولدش بود 

عزیزم علایم بچتون واسه دندون چیه؟؟بی اشتها هم شده؟؟لج میگیره منظورتون چیه؟

آخه دختر منم 4 روز دیگه4ماهش تموم میشه چند روزه اصلا شیر نمیخوره یهویی اینجور شد چند تا رگه سبز هم تو مدفوعش دیدم تازه بردم دکتر دکترش گفت لثه هاش قالب شدن گفتم یعنی چی؟گفت داره دندون درمیاره احتمالا دستشو خیلی تو دهنش برده واسهمین عفونت گرفته ک پی پیش سبزه.حالا خواستم ببینم علایم بچه شما چی بوده؟

مامانا من چجوری ادرار و مدفوع بچمو واسه آزمایش بگیرم؟؟میتونم تو خونه بگیرم؟تا چند ساعت بمونه اشکال ن ...

نی نی دختر باشه یه کیسه مخصوص میدن بچسونی بهش برا ادرار

برا پسر تحربه ندارم

مدفوع هم دوستان گفتن از رو پوشک برداری

ادرار باید زود برسونی آزمایشگاه. بمونه عفونی میشه

ولی مدفوع جای خنک تا چندساعت اشکال نداره

نی نی دختر باشه یه کیسه مخصوص میدن بچسونی بهش برا ادرار برا پسر تحربه ندارم مدفوع هم دوستان گفتن ا ...

بچم دختره عزیزم.

اگه بچه زودی ادرار نکنه همینجور باید معطل بمونم؟دست تنها میتونم تو آزمایشگاه ازش بگیرم؟چون شوهرم ماموریته مجبورم تنها برم

مدفوع رو نمیدونین چند ساعت بمونه اشکال نداره؟ببخشید سوالام زیاد شد

عزیزم علایم بچتون واسه دندون چیه؟؟بی اشتها هم شده؟؟لج میگیره منظورتون چیه؟ آخه دختر منم 4 روز دیگه4 ...

پسر منم دستشو میندازه دهنش ، اتفاق مدفوع پسرم یکمیش سبز ولی فکر کردم سرما زده ب پهلوهاش نمیدونستم عفونته ، آب دهنش زیاد میره ،اشتهاش مثل قبله ولی 

2706