2703
2553
حالا شما فک کنم جمعیتتون کم اره؟؟؟؟ چون اگ رفت و امد زیاد باشه ادم بیشتر اذیت میشه. من مادرشوهرم ی ...

رفت و امد که هست ولی دخترم اولین نوه هست بعدش خیییلی دوسش دارن الان چیزی که منو اذیت میکنه اینکه دخترم دنبالشون هست دائم اعصاب نمیذاره واسم .اره سارا جون اگه خدا بخواد سال جدید برم خونه خودم خونه داریم دادیم اجاره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله حیاط واسه پدرشوهرمه😐😐😐😐😐 ولی خونه رو خودمون ساختیم کامل با پول خودمون.

پس اگه اینطوره خونه رو خودتون ساختین به نظرم حق دارین البته شما خودت رو دگیر نکن فقط بذار رو دوش شوهرت این مسئله رو حل کنه 

رفت و امد که هست ولی دخترم اولین نوه هست بعدش خیییلی دوسش دارن الان چیزی که منو اذیت میکنه اینکه دخت ...

وااای دختر خوب برو خونه خودت خونه مشترک اصلاااا خوب نیس هرچقدم دوطرف خوب باشن ...

درکت میکنم گلم منم فکر این چیزارو میکنم میگم جداشم 😕😕😕

2720
پس اگه اینطوره خونه رو خودتون ساختین به نظرم حق دارین البته شما خودت رو دگیر نکن فقط بذار رو دوش شوه ...

اره اصلا ی هزاری هم خرج نکردن تو ساخت خونه.ن من ک اصلا دخالت نمیکنم فقط خداکنه حرفاشون رو شوهرم  تاثیر نزاره😐😐

اره طبق ی پایین خانواده شوهر طبقه دوم هم خونه ی ماهست .میگم که صداخیلی میاد صداشون که میشنوه دوست ...

واقعا سخته دختر من که دائم گوش به زنگه تا از حیاط صدا میاد میپره بیرون کرونا لعنتی هم باعث شده تفریح نریم عین زندونیا شده تا در باز میشه غیب میشه خخخ

وااای دختر خوب برو خونه خودت خونه مشترک اصلاااا خوب نیس هرچقدم دوطرف خوب باشن ... درکت میکنم گلم من ...

ان شالله خدا بخواد امسال حتما میرم بعدش اخلاقم بده فوق العاده وابسته هستم خدا کنه دلتنگی نکنم خخخ

2714
واقعا سخته دختر من که دائم گوش به زنگه تا از حیاط صدا میاد میپره بیرون کرونا لعنتی هم باعث شده تفریح ...

اره واقعاکه لعنت به کرونا

تنهاتفریحش بازی بابچه هاس 

الان که تکالیفش هم شروع شدن ویه معضل دیگه هم اضافه شده برام

اره اصلا ی هزاری هم خرج نکردن تو ساخت خونه.ن من ک اصلا دخالت نمیکنم فقط خداکنه حرفاشون رو شوهرم &nbs ...

اگه خودتون ساختین پس میتونین دربارش خودتون تصمیم بگیرین 

ماکامل پدرشوهرم برامون ساخته

حالاماهم تلاشمون رومیکنیم تابچه هاکوچیکن یه خونه جدابخریم اگه جوربشه 

2706