2726
ترنجبین و شمامیریزی تو لیوان ابجوش بعدم ده دقه یربع بمونه بعد صاف میکنین؟؟ میگما وقتی دمش میکنین موق ...

اره عزیزم اول هم میزنم بعد از صافی رد میکنم .۲ ۳ ساعت میزارم ثابت میمونه خوب که ته نشین شد روشو بر میدارم خالی میکنم تو یه ظرف دیگه ...البته میشه خالی نکنی با قطره چکون از روش که صافه بدی بخوره اما من میریزم تو طرف دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اگه میتونی توطول روزکه سرحاله  براش شعریالالایی بخون  چندروزکه بگذره به شنیدن صدات ...

اره خدایی چون واقفا کمرم درد میکنه چند روزه حالا سلنا زیاد وزن نداره اما خوب جثه خودم ظریفه که فشار رومه

2728
الا هم اصلا شگمش کار نمیکنه و من اگر با گوش پاکن تحریکش نکنم مشخص نیست بتونه شکمش خالی کنه شیافم ند ...

نه خانمی فعلا شروع نکردم.....ولی میدونم با خوردن غذا حالشون خیلی خوب میشه چون جامد هست معده خودشو از این حالت میاره بیرون.من احتمالا اخر ۵ ماهگی بدم یا وسطاش حالا باید برم دکتر ببینم چی میگه چون گفت با توجه به شرایط بدنی باید غذا شروع شه.

شما دیروز گفتین که بچه هاتون زود بیدار میشن حسام ذهن خونی کرد همیشه ۹پامیشد امروز ۷ فکر کن میشه ...

خیلی وروجکن ماشالله 

پسر من امروز ساعت 7.نیم بیدار شد الان خوابید

مرسی گلم  من بااینکه دیشب استارو۶ساعتی دادم  ولی نصف شب یهویکم تب کرد.منم نزاشتم بخوابه ...

خدارو شکر که تبش اومد پایین خوب شد دادی قطع نکردی استارو .خدا کنه مال سلنا هم زودی بگذره

بنظرم زنگ بزن ازش بپرس ولی معمولا چند روز  فاصله رو همون تاریخ میزنن ولی برا شما خیلی فا ...

ببین زنگ زدم پرسیدم گفتم من ۲۳ زدم واکسن قبلیو الان نوشتی این واکسنو ۱۰ بزنم مگه ۲ ماه نباید فاصله باشه .گفت اشتباه نوشتیم باید ۲۳ بزنی اونم.ولی اگه بخوای با رضایت خودت ۱۰ بزن که گفتم چه کاریه همون ۲۳ میزنم.اینطور شد که واکسنش باز عقب افتاد.ایرادی نداره تا اون موقه یه ذره گوشت گرفته

بچه ها من کوکومی گرفتم استفاده کردین راضی بودین فعلا یکیشو استفاده کردم مثل مای بی بی و مولفیکس ان ...

اره الی جون خیلی خوب کوکومی من خریدم ولی  الان دیگ پیدا نمیکنم.

2706