2726
سلام عشقم خوبی گیلدای خاله چطوره ببوسش عزیزدلمو❤️❤️❤️ راستش پوستم کلفت شده دیگه کنار اومدم هربار ...

ممنونم ❤💖❤

عزیز دلم.چقدر سخت گذشته به هر دوتون. چقدر ناراحت شدم که برگشته به ریه ش، الهی که هر چه زودتر بهتر و بهتر بشه الارا کوچولو تا هردوتون به ارامش برسین عزیز دلم

بامید خدا به غذا بیفته بهتر میشه

دکتر نگفت از کی میتونبن شروع کنین؟

خودتون بهترین؟ روبراه شدین؟

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا سلنا هر روز یه جوره چند روز پیش بردمش حمام اینقدر جیق زد اوردمش بیرون نشستمش.امروز با ترس بردم ...

اینجوری خیلی اذیت نیشی که تو بغل بخواد بخوابه.هی سنگین و سنکین تر میشه

کاش بتونی عادتش بدی خودش بخوابه.یا با کمک تو بخوابه.میدونم خیلی سخته🥺

دکتر گفت ببلاک بده اما دادم دیدم بالا نمیاره ولی شکمش اصلا کار نمیکرد یبوست گرفته بود.بیومیل میدم خو ...

اهنگ امتحان کردی؟ اهنگ ملایم با صدای کم. لالایی ملایم با صدای کم؟صدای سشوار و اینجور چیزا

روزا براش مدااام یسری اهنگ تکراری بذار تا بهش عادت کنه هر وقت غرغر کرد براش بذاری

انتحان کن ببین چطوریاست جواب میده..با یکی دوبار عادت نمیکنه ها

2728
خود خانه بهداشت گفت چون واکسن قبلیو دیرتر زدم یه ۲ هفته نبودم تهران واسه همین تاربخش شد ۷ مهر چون ۷ ...

مگر ده خرداد نیس سلنا جونی؟!!!!

حسام چهارمه. که باید شنبه بزنیم😩😩 طفلی بچه ها

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
مگر ده خرداد نیس سلنا جونی؟!!!! حسام چهارمه. که باید شنبه بزنیم😩😩 طفلی بچه ها

ببین فکر کنم اشتباه نوشته تاریخ و الان نگاه کردم واکسن قبلبو ۲۳ ۵ زدم تاربخ بعدیو زده ۱۰ ۷ مگه نباید با قبلی ۲ ماه فاصله باشه .باید ۲۳ ۷ مینوشته درسته ؟

اهنگ امتحان کردی؟ اهنگ ملایم با صدای کم. لالایی ملایم با صدای کم؟صدای سشوار و اینجور چیزا روزا براش ...

از صدای سشوار خوشش نمیاد.وقتی میخواد به خواب بره نباید هیچ صدایی باشه سکوت مطلق وگرنه اصلا نمیخوابه.

اینجوری خیلی اذیت نیشی که تو بغل بخواد بخوابه.هی سنگین و سنکین تر میشه کاش بتونی عادتش بدی خودش بخو ...

چرا بابا کمرم همینطوریم درد داره .حالا که خدارو شکر امروز میگفت بزار رو پا دوست نداشت بعلو...من نمیدونم این بچه چقدر دم دمی مزاجه.فکر کنم ما نفهمیدیم تو بیمارستان عوضش کردن چون ما اصلا هیچکدوممون دم دمی مزاج نیستیم.😂😂😂😂

ببین فکر کنم اشتباه نوشته تاریخ و الان نگاه کردم واکسن قبلبو ۲۳ ۵ زدم تاربخ بعدیو زده ۱۰ ۷ مگه نباید ...

بنظرم زنگ بزن ازش بپرس

ولی معمولا چند روز  فاصله رو همون تاریخ میزنن

ولی برا شما خیلی فاصله شده

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
انشالله این چند روزو بدون درد و اذیت میگذرونی......من که هفته دیگه باید ببرم واکسن بزنم عزا گرفتم خی ...

مرسی گلم 

من بااینکه دیشب استارو۶ساعتی دادم 

ولی نصف شب یهویکم تب کرد.منم نزاشتم بخوابه باهاش بازی کردم وحوله خنک گذاشتم روپیشونی وبدنش تابعدازدوساعت قطع شدخداروشکر

فعلاکه این واکسنش ازچیزی که فکرمیکردم راحت تربوده

انشالله واسه سلناجون هم راحت بگذره دوستم❤

دکتر گفت ببلاک بده اما دادم دیدم بالا نمیاره ولی شکمش اصلا کار نمیکرد یبوست گرفته بود.بیومیل میدم خو ...

الا هم اصلا شگمش کار نمیکنه و من اگر با گوش پاکن تحریکش نکنم مشخص نیست بتونه شکمش خالی کنه

شیافم ندادم بهش گفتم فعلا با همین روش که طبیعی تره پیش میرم، من تو شیرخشک قندم انداختم چنان جیغی زدو کبود شد از شدت گریه که گفتم دور ازجون الان قلبش وایمیسه

شما کمکی شروع کردی؟؟

من چکاپ بعدیش حتما سوال میکنم ببینم از کی میشه شروع کرد امیدوارم با غذای جامد حالش بهتر بشه

مرسی گلم  من بااینکه دیشب استارو۶ساعتی دادم  ولی نصف شب یهویکم تب کرد.منم نزاشتم بخوابه ...

عزیزم سلام به سلامتی انشالله

هیچوقت رو پیشونی بچه دستمال نزار

فقط بشور صورتش رو

بهترین حالت برای خنک کردن شکم و زیربغل و کف پاها هست

از صدای سشوار خوشش نمیاد.وقتی میخواد به خواب بره نباید هیچ صدایی باشه سکوت مطلق وگرنه اصلا نمیخوابه.

ببین اگه میتونی توطول روزکه سرحاله 

براش شعریالالایی بخون 

چندروزکه بگذره به شنیدن صدات عادت میکنه وموقع بی قراری اروم میشه

من الان گاهاکه تواشپزخونه کاردارم صداضبط شدم رومیزارم پیش دخترم بادقت گوش میده واروم میگیره 

درکل بایدبگم ازدست این وروجک ها .انشالله زودتربزرگ بشن تایکم ازاسترس ماماناکم بشه

2706