2737
2734
افرین بدوش حتمن زمانایی که بهش نمیدی و سنگین میشه.  اگر میدوشی سعی کن تاقطرع های اخر بدوشی هم ...

ممنون از تشویقت👌🏻👌🏻👌🏻🙏🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده

سلام بچه ها منم دخترم 2ماهه و 7 روزشه شیر آپتامیل میدادم ک بخاطر رفلاکسش دکترش گفت شیر ببلاک ای آر بده ک مخصوص بچه های رفلاکسیه.الان با این شیر رفلاکسش خیلی بهتر شد اما متاسفانه یبوست گرفته کسی راهنمایی یا تجربه ای داره کمکم کنه چیکار کنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره کشته مارو ..واسه واکسن اصلا بیقراری نکرد نمیدونم چرا بعدش اینجوری شد

دخترمن هم دقیقااینجوربود

براواکسنش اذیت نشدزیاد

ولی دوسه روزبعدبه طورفجیحی گریه میگرد

الانکه سه هفته ازواکسنش گذشته تازه داره برمیگرده به روال سابقش

سلاااام چطورین دخملت چطوره💖 نیستی دیگه حسابی مشغول شدیاااا

سلام عزیزم قربونت خوبیم شما چطورین؟

آره دخترم ۲۴ ساعت چسبیده بهم هیچکاری نمیتونم بکنم😅

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728
سلام بچه ها منم دخترم 2ماهه و 7 روزشه شیر آپتامیل میدادم ک بخاطر رفلاکسش دکترش گفت شیر ببلاک ای آر ب ...

پدی لاکت بده بعد چند روز درست میشه (روزی ۵ قطره)

اگه الان اذیته یکم با گوش پاک کن روغن زیتون بزن به مقعدش

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
خانما بی بی سایز چند میخرین؟؟؟من حس میکنم 3 کوچیک شده 4 بخرم یا خیلی بزرگ میشه؟؟؟

سلام ساراجون خوبی گل پسرخوبه بهترشده؟؟

من که دیروزمیخواستم سایز۳ بگیرم براش گفت ۵تا۹کیلوئن 

منم ترسیدم بزرگ باشه براش فعلاهمون سایز۲روگرفتم

2738
خانمها ویتامین آد با طعم توت فرنگی بنطرتون باعث حساسیت بچه نمیشه؟؟؟ یه دکتری میگفت توت فرنگی به بچه ...

اگه رفلاکس یا آلرژی داره باعث تشدیدش میشه دختر من رفلاکس پنهان داره آد با اسانس پرتقال و توت فرنگی بدترش کرد

خانما بی بی سایز چند میخرین؟؟؟من حس میکنم 3 کوچیک شده 4 بخرم یا خیلی بزرگ میشه؟؟؟

دخترم ۶ کیلو و نیمه ۳ فعلا خوبه براش

چسبشو شل تر ببند

اره عزیزم واکسنشو زدم.......واسه رفلکس گفت پر خوره هی بالا میاره هر ۲ ساعت ۶۰ سیسی شیر خشک منم از رو ...

دختر منم رفلاکس پنهان داره خیلی سخته

بچه تون چند وقتشه؟

پدی لاکت بده بعد چند روز درست میشه (روزی ۵ قطره) اگه الان اذیته یکم با گوش پاک کن روغن زیتون بزن به ...

وااای خدا خیرت بده یعنی من ببلاک ای آر و پدی لاکت بهش بدم چند روزم صبوری کنم خوب میشه؟؟چون الان شیرشو کردم بیومیل ای آر یبوست خوب شد اما رفلاکسش به صورت پنهان برگشت😐

وااای خدا خیرت بده یعنی من ببلاک ای آر و پدی لاکت بهش بدم چند روزم صبوری کنم خوب میشه؟؟چون الان شیرش ...

آره دختر من خوب شد با پدی لاکت

اونم با همه شیر خسک ها یبوست می گرفت از وقتی پدی لاکت دادم درست شد شما هم امتحان بکن

پدی لاکت چیز خوبیه برای رفلاکس هم خوبه 

آره دختر من خوب شد با پدی لاکت اونم با همه شیر خسک ها یبوست می گرفت از وقتی پدی لاکت دادم درست شد ش ...

مرسی عزیزم لطف کردی بابت راهنمایی

بچتون الان چند وقتشه ک 6کیلو و نیمه؟دختر من 2ماه و7روز 5 کیاو بود یعنی کمه!!

نمیدونم انگار اردیبهشتیا یه جاذبه خاصی دارن برام... خوشم میاد از شخصیتشون

دامادمون اردیبهشتیه اخلاقش بده زود از کوره درمیره تو فامیل ب بدی میشناسنش چند اردیبهشتی دیگه هم میشناسم اهل خیانتن

💙ماشاءالله لا حول ولاقوت الا بالله العلی العظیم💙 به دعاتون خیلی محتاجم💙
2706