2733
2739
نیم ساعت صبر کن اگه تب داشت بهش بده اگه نه که بزار نوبت بعدی.... قطره تلخ هست؟! طعم دار میگرفتی

کلا داد بیرون 5 قطره دیگ دادم بهش...

اخه زنگش صورتی بود معلوم بود شربت....

ن طعم توت فرنگی گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قطره قطره ریختم دهنش نگو سری اولو خورده 7 قطره رو.. سری دوم ک ریختم دهنش نگ داشته یهو داد بیرون.. ...

ببین من قطره به دخترم میدادن همش با زبونش میداد بیرون به قطره چکون زاویه بده که بره گوشه لوپش .اونطوری خیلی سخته بریزه بیرون کل قطرو با فاصله چند ثانیه بده اول اینور بریز بعو اونور که سریع بره پایین.وقتی پشت هم قطررو بریزی سریع پس میزنه بیرون.

کلا داد بیرون 5 قطره دیگ دادم بهش... اخه زنگش صورتی بود معلوم بود شربت.... ن طعم توت فرنگی گرفتم

دقیقاااا دختر منم همینکارک مبگرد داد همرو بیرون یگبارم که بالا اورد سر قطره استامینوفنش خیلی اذبت شدم..من دوباره ۵قطره دادم 

دقیقاااا دختر منم همینکارک مبگرد داد همرو بیرون یگبارم که بالا اورد سر قطره استامینوفنش خیلی اذبت شد ...

وای مرسی از وجودتون نمیدونم شماها نبودین باید من چیکار میکردم خیلی خیلی دوستون دارم ...هزار تا بوس واسه همه ی دوستای گلم😘😘😘😘😘😘😘

منم 5 قطره دوباره بهش دادم پس نگران نباشم. ن☺

2738
ببین من قطره به دخترم میدادن همش با زبونش میداد بیرون به قطره چکون زاویه بده که بره گوشه لوپش .اونطو ...

وای مرسی خوشگلم پس منم اینطوری قطره بریزم دهنش😘😘😘😘😘

وای مرسی خوشگلم پس منم اینطوری قطره بریزم دهنش😘😘😘😘😘

من نمیدونستم مال من تا قطره میریختم با زبون توف میکرد بیرون اما دکتر بردمش گفت اینجوری بریز ....معمولا زیر زبون گوشه لپ زودم اثر میکنه ..براش پس زدن سخته .

اخه شیر خودم یک سخت میشه باز شیشه راحتره

میخوام بگم اگه شیشه میگیره شیر خودتو یکم بدوش تو شیشه پشت بنده قطره بده بهش......من دوستم بچش تا قطره میخوره کلی استفراع میکنه .اونجوری میکنه خیای جواب گرفته.مزه دهنش عوض میشه دیگه عق نمیزنه بالا بیره.

2706