2737
2734
مرسی، گفته بودن باید هردوتامون باشیم، ولی همسرم بالای سر بچه بود، منم میدیدمش، اول یه چیز شیرین دادن ...

مبارکا باشه خانم گل 😎🤩

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍

سلام خانوما من یکشنبهزایمان کردم ۳۷هفته۲روز بچم سالمه فقط سینه رو  اول سخت میگرف حالا راحتترشده اما یکساعت زیر سینس بعدم اخر باز نق میزنه شیر خشکم با سرنگ میدم شیرمم میاد تو دهنش دلشو میدونم میگیره....خرما هم میخورم مدام و ابمیوه و مایعاتو اینا غذا .....چرا اینجوره ینی شیرم قوه نداره یا کمه اون بچم ده دقیقه میخورد تموم میخوابید چی بخورم شیرم قوه دار بشه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت میکنم منم کمر ندارم. حالا شوهر گردونده. خوابونده اورده پیش من. همینکه خواستم بخوابم بیدارشده ...

مال من که ۵ شنبه تازه چهلش میشه.....خستم از این همه زور زدنو بالا اوردن نمیدونم باید چیکار کنم واقعا گیج شدم.

2728
لیندا جان بنظرم نده دکتر دختر من میگفت بزرگ‌ترین اشتباهه. کلا بچه ها بالا آوردن دارن. فقط شدتش کم و ...

وای گفتی بالا اوردن کردی کبابم مال من که هر روز ۵ ۶ لباس شستن رو متکایی پتو تشک شستن دارم نمیدونم چرا اینقدر بالا میاره یه قطره داده دکتر که. اون خودش اینقدر تلخه تو دهن نگه میداده بعد میپاچه بیرون . اینقدر گریه کردم امشب تا همین الان که نگو 

ممنون عزیزم اره قطره رو میدم ولی بچم دلپیچه داره نمیتونه شیر بخوره، روده هاش خیلی باد داره و صدا مید ...

بیلی ناستر بیرون رویو زیاد میکنه فعلا نده بزار ببین از اونه یا نه.بجه من که تا اونو میخوره شکمش کار میکنه.

وای گفتی بالا اوردن کردی کبابم مال من که هر روز ۵ ۶ لباس شستن رو متکایی پتو تشک شستن دارم نمیدونم چر ...

عزیزم بچه منم همینطور بود

بدتر از این چیزی ک شما میگید

هرچییییییی فکر کنی بهش دادم

همشون لحظه ای بود

یعنی یه لحظه خوب میشد باز شروع میکرد

خداروشکر چشمش نزنم دو سه روزه خوب شده

اولا خودم خیییلیییی دارم رعایت میکنم

حبوبات . سبزیجات . لبنیات گاوی . خانواده کلم ، میوه ها ، خرما و .... هرچیییی فکر کنی نمیخورم

فقط مرغ و گوشت گوسفندی و کمپوت (بیشتر گلابی) و برنج و نون و عسل و مربا

ادویه جات خیلی کم 

رب خیلییییی کم

با غذامم زیتون میخورم فقط

من هرچیییییی قطره ک فک کنی به این بچه دادم اصلاااا تاثیر نداشت

اینفاکول خوب بود یکم

ولی الان دو سه روزه بهش پدی لاکت میدم

خداروشکر خیلییییی بهتر شده چشمش نزنم

خودمم هرشب یه لیوان دمنوش رازیانه و زیره و نعناع میخورم

اینایی ک بهت گفتم امتحان کن سریع نتیجه میگیری

یه قطره دیگه هست

گل گریپ

اینم فردا میخوام بگیرم بهش بدم

دخترداییم پدی لاکت و گل گریپ میداد بچش میگفت اب رو اتیشه

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2738

من فقط تنها مشکلی ک درحاله حاضر دادم

کار‌نکردن شکم پسرمه

هر سه چهار‌ روز یه بار کار میکنه

شیر خودمو فقط میخوره

روغن زیتون مالیدم

با گوش پاک کن به مقعدش‌ زدم

زیر اب گرم میگیرمش مرتب

ولی نمیشه

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
واقعا؟ اخه من خونریزی داشتم بعدش یعنی غسل استحاضه هم نداره؟

عزیزم غسل استحاضه بعدده روزاززایمان انجام میشه ،ده روزاول نفاس حساب میشه که ازتکالیف شرعی مثل نماز وروزه منع میشه بعد۱۰روزمیری حموم غسل نفاس انجام میدی اگه خونریزی داشته باشه برانمازغسل استحاضه انجام میدی که اونم خودش شرایط داره وطبق مرجع تقلیدت انجام من خودم بخاطرخونریزی زیادبراهرنمازغسل استحاضه انجام میدادم 😩الان حس یه روحانی روداشتم😆

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩
سلام خانوما من یکشنبهزایمان کردم ۳۷هفته۲روز بچم سالمه فقط سینه رو  اول سخت میگرف حالا راحتترشده ...

تبریک میگم عزیزم طبیعیه بعدچندروز خوب میشه شیرخشک بهش بده ولی بزارسینه روبیشترمک بزنه بخاطراینکه سینه رو ول نکنه وشیرت بشتربشه اب گوشت بدون حبوبات خوبه 😍

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩
عزیزم من ۳۰ سالمه واقعا دیگه سخته تو این سن  به نظر من ادم کم حوصله تر میشه.شما چند سالته..؟

من متولد ۶۵ هستم عزیزم ۳۴ سال میشم خیلییی سخته واقعا

احساس میکنم دیگه این سن بچه داری و شب بیداری نیست 

الان دیگه باید راحتر زندگی میگردم و حداقلش خواب مناسب داشته باشم

مال من که ۵ شنبه تازه چهلش میشه.....خستم از این همه زور زدنو بالا اوردن نمیدونم باید چیکار کنم واقعا ...

سلنا جون به نظرم شیر مخصوص بخوره خوب میشه اگه رفلاکسه باید آی ار بخوره اگه الرژی اچ آ...برام عجیبه دکتر گفته همون اپتامیل بخوره

بچه گناه داره خوب

2706