2726
راستی اگه به روش حلقه باشه ختنه دکتر بهم گفت بین 7تا 14روز طول میکشه حلقش بیافته، اگه نیافتاد نگران ...

به سلامتی گلم ، مبارکه ، چند روزه بود نی نی؟

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاگ خانوما میشه لطفا راهنمایی کنید من مای بی بی سایز صفر خریدم برای بدو تولد روش زده تا ۲.۵ کیلو ...مامانم اصرارداشت بگیر بچه اول کوچولوئه لازمه ...حالا لازمه یا باید یک میخریدم؟؟ بچم بالای ۳ کیلوئه

بخدا منم مچ دستام دیگه جون نداره ......ساق پاهام که نگو.موندم واکسن به رون پاش بزنه چجوری بغلش کنم.ا ...

نه نگران نباش استامینوفن میخورن بیشتر خوابن به پای چپ میزنن از اون سمن یعنی سمت راست بگیرش

2728

مامانای که زایمان طبیعی داشتین امکان پارگی بخیه داخلی هست؟؟من بخیه بیرونی هام خوب شد ولی داخلی نمیدونم اوضاعش چطوره بعد مگه بخیه هاجذبی نیستن چرامن مدام نخ های ریز روی لباسم میبینم ممکنه پاره شده باشن؟

خدایا شکرت
خانما نینی من خیلی پی پی میکنه تقریبا هربارعوضش میکنم، کی به اون مرحله میرسه که روزی یبار یا چندروز ...

پس من الان نزدیک دوماهشه انقدددد پی پی میکنه دیگ کلافه شدم

2706