2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه سونو نرفتی؟؟

امروز وقت دکتر دارم عزیزم برم ببینم چه خبره

دعام کن موقع شیردادن حسام جان، دیگه بدنم نمیکشه سردوتا دخترم شکمم یه خطم نخورد اما الان کل شکمم ترک خورده حس پارگی دارم از کل بدنم 😔😔

2728
شاید چرخیده باشه و پایین باشه اما درشت باشه که اینجوری احساس میشه.. نمیشه؟🤔 کی باید سونو کنی؟

امروز میرم گلم، نمیدونم من که جفت دخترام ریز بودن

اتفاقا سر اینیکی هیچی نخوردم اما ده روز پیش سونو کرد گفت نزدیک ۳ کیلو داشتم شاخ در می اوردم

حالا نینی دنیا اومد واقعا ریز بود یا خطای سونوبود؟اخه سه کیلو که کم نیست الن خیلی بچه ها هست وزنشون ...

ن میگم ک ۳کیلو بود ک اونجا بهیار گفت ۳کیلو ۱۵۰گرم بوده خودش زحمت کشیده بود ۱۵۰گرمش هم کم کرده بود تو کارت زده بود ۳کیلو 😁

الانم جسش نسبت ب ۱سالگی دختر اولم درشتره و البته اینم بگم شیر خشکی هست و همه میگن بخاطر شیره خشکه🤔

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2738
ن میگم ک ۳کیلو بود ک اونجا بهیار گفت ۳کیلو ۱۵۰گرم بوده خودش زحمت کشیده بود ۱۵۰گرمش هم کم کرده بود تو ...

واقعا زحمت کشیده 😂، راستش منم زیاد اعتمادی به این سونوندارم اخه قبلیام جای معتبربودن حتی گاهی رشدشوبیشترم میزد ولی اینو رفتم بیمارستان بعد دکتره میگفت سرش پایینه نمیتونم خوب اندازه هاش ببینم خطاداره😑 هیچیم دورسرو ایناننوشته فقط وزن نوشته با fl.ولی بازم ناخوداگاه ی استرسی گرفتم😄

خدایا شکرت
واقعا زحمت کشیده 😂، راستش منم زیاد اعتمادی به این سونوندارم اخه قبلیام جای معتبربودن حتی گاهی رشدشو ...

خب خوبه خودت میگی 

پس استرست از چیه عزیزم 

انشالله نینی تپلی میاد بغلت 😍🙏

من اگربچه تو‌سونو‌اخر احتمال ای یو‌جی ار هم‌نبود خودم دلم‌میهاس زودتر بیاد و‌برا همین تا دکتر گفت بستری دوییدم ،ولی اینقدر بد زایمان کردم ک‌پشیمون شدم گفتم‌کاش نگهش داشته بودم تا مثل اولی دردام تو‌خونه کشیده بودم و اونقدر اذیت نمیشدم

شما صبر کن دردات ب امید خدا شروع بشه و بسلامتی نینی زود و ب اسونی دنیا بیاد

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
خب خوبه خودت میگی  پس استرست از چیه عزیزم  انشالله نینی تپلی میاد بغلت 😍🙏 من اگربچه ت ...

ممنون عزیزم انشالله، از ی بابتم شکمم کوچیکه واسه اون میترسم، وای منم تمام وحشتم اینه کارم بکشه آمپول فشار آخه هیچ علائمی ندارم الن،😫

خدایا شکرت
آمپول فشار این قد ترس داره؟من سه تا بچه هامو با آمپول فشار آوردم

نمیدونم منکه تجربه ندارم فقط دیگران خیلی بدمیگن چندین نفرو هم دیدم بعد امپور فشاروکلی درد سزارین شدن😓

خدایا شکرت
2706