2737
2734
سلام بچه ها مامان مهریناز زایمان کرد؟؟؟؟اخه تاریخمون یکی بود ازش خبر دارین؟؟؟

اره

اورژانسی زایمان کرده

نی نی تو دستگاهه

خیلی التماس دعا داشت که برای نی نیش دعا کنید

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
من شیرخشک میدم بچم سیر نمیشه تا میخوره آروم میشه،تو ۱۰ روز که قوطی رو باز کردم،نصفه کمتر مونده.من با ...

اشکالی نداره عزیزم چاره ای نیس چ میشه کرد موقعه ای ک سیرنمیشه باید داد دیگ...مرضیه جون من ده رو اول انقددددددد شیرم زیاد بود ماشالله خم میشدم میریخت کلا پیرهنم شیری میشد ولی یهو نسبت ی قبل کم شد چشم خوردم😔😔😔😔😔ولی بازم خداروشکر درحدی هست ک پسرم گشنه نمونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه توی بروشورش زده موادش رو درسته رازیانه داره اما درصدش خیلی کمه در مقابل ترکیبات دیگه ای که داخلش ...

وای من ک اصلللللللللا نتونستم بخورم شوهرم دوتا هم خریده بود همونطور موند😰😰😰😰😰😰😰

نه توی بروشورش زده موادش رو درسته رازیانه داره اما درصدش خیلی کمه در مقابل ترکیبات دیگه ای که داخلش ...

من کپسول شیرافزا استفاده میکردم اصلا اثر نداشت برام😂ولی رازیانه رقیق شده میخوردم تاثیرش بیشتر بود برام

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
2731
اره اورژانسی زایمان کرده نی نی تو دستگاهه خیلی التماس دعا داشت که برای نی نیش دعا کنید

عزیزم مبارکش باشه ان شاالله 

ان شاالله به زودی بیاد و خبر سلامتی خودش و نی نی رو بده

مامانم میگ شیر خیلی زیاااااااد ملاک نیس 

بعضیا شیرشون خیلی زیاد ولی ابکیه بچه رو سیر نمیکنه 

ولی بعضیا شیرشون کمه ولی چرب و بچه رو زودی سیر میکنه....

ناسی جون شاید شیر شما هم ابکیه دخترت سیر نمیشه.

سلام دوستان. دختر من هم دو روز پیش با آمپول فشار به دنیا اومد. با اینکه دو تا دکترای بیمارستان به خا ...

عزیزم تبریک میگم قدمش پرازخیر وبرکت باشه ماشالله خوشکل خانمت تپلی بوده حتما خیلی اذیت شدی ولی خداروشکر سالم اومد بغلت 

2738
خانوما من پسرم ک شیر میخوره کامل سینه هام شل میشن ولی بعد دوساعت دوباره شروع میکنن سفت شدن... واسه ...

عزیزم طبیعیه میخوره خالی میشه بعد که یکم استراحت میدی پرمیشن باز برا وعده بعدی گل پسری

من کپسول شیرافزا استفاده میکردم اصلا اثر نداشت برام😂ولی رازیانه رقیق شده میخوردم تاثیرش بیشتر بود ب ...

واسه من خوب بود با اب میوه طبیعی مصرف میکردم

اما قطره ش اصلا تاثیر نداشت

واسه من خوب بود با اب میوه طبیعی مصرف میکردم اما قطره ش اصلا تاثیر نداشت

قطره رو استفاده نکردم

وای من کلا شیرم کم از الان ترس و لرز کم بودن شیرم افتاد بجونم

حالا کسی نیست بگه تو فعلا زایمان بکن، شیردادن پیشکش😂

قطره رو استفاده نکردم وای من کلا شیرم کم از الان ترس و لرز کم بودن شیرم افتاد بجونم حالا کسی نیست ...

همون😂😂😂

من اصلا به بعد زایمان و مشکلاتش فکر نمیکنم حتی یه لحظه

فقط فکرم درگیره زایمانه😊

امشالله شما هم به سلامتی دونه الماست بغل بگیری

2706