2726
تو روز قنداق قبول نمیکنه برا همین مجبورم همینجور بالاسرش دست و پاش و نگه دارم وگرنه بیدار میشه امرو ...

تا قلقش دستت بیاد زمان میبره.

اول شیر اب هس بعدش غلیظتر میشه و بچه بااون سیر مبشه. به نظرم شماهم شیر اولتو بدوش تو شیشه بعد به غلیظش که رسید به نی نی بده مک بزنه، شیشه بدی اخرش سینه رو ول میکنه.

من نظرم اینه شیر مادر فقط منبع غذا نیس عشق و محبت رو به بچه میده. بغل مادر بهش ارامش و امنیت میده این بخشش واقعا وز بخش سیر کردن بچه مهم تره

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
طبیعیه عزیز

بعد ۴ شبه بیدار میشه حداکثر ۴ ساعت بیدار میمونه هرکاریم میکنم نمیخوابه.

هی میذارم رو پام چشاشو میبنده انگار خوابه میذارم سرجاش دوباره بیدار میشه تا وقتی که واقعا بخوابه

اینم طبیعیه؟

بعد ۴ شبه بیدار میشه حداکثر ۴ ساعت بیدار میمونه هرکاریم میکنم نمیخوابه. هی میذارم رو پام چشاشو میبن ...

اره حب حوابش سبکه جابه جا بشه بیداره

. سرجاش از اول بذار بهش شیر بده تا بخوابه جا به جا نکنی فک نکنم بیدار بشه

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
عزیزم حین زایمانت ینی با امپول فشار درد اوردن یا دردت گرفت .اخه به من گفت تو درد طبیعی اصلا نمیاد سر ...

نه عزیزم من اصلادردنداشتم دردام باامپول شروع میشد وسرشون تومراحل زایمان تولگن میومد به منم گفتن سرش تولگن نیست به احتمال زیادسزمیشی ولی طبیعی زایمان کردم دردام بین ۳تا۴ساعت بود پس نگران نباش گلم استرس خودش خیلی بده😊

ناسی جون همینه بخدا خیلی سخته بچه داری منم امروز کلا داغون بودم بخدا الانم ی ساعت شیر دادم دیدم باز ...

خوش به حالتون دخترمن اصلاشیرخشک وپستونک نمیخوره روزا مشکل ندارم هرچه قدرخواست شیرمو میدم ولی شبا خسته میشم هم بیداره وهم شیرمیخواد خانم کوچولو😭😭😭

2706