2726
شاید واقعا بخاطر تنگی لگنه ممکنه؟ چون باید تا یه حدی بیاد پایین که دردا شروع شه

از صبح یکسره ترشحات دفع میشه ویرگول جون

لباسم خیس میشه باهاشون خیلی عذرمیخوام یا میرم دستشویی تیکه تیکه دفع میشن

انقد خوشحالم وقتی میبینم اینجوریه😅حالا بنده خدا مامانم از دیروز تو بمیارستان پیش زن عموم منم زایمان کنم گناه داره جندروز هی باید تو بیمارستان باشه پشت سر هم

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله طبیعی باشه سالم بیاد راضیم به دردش😊

عزیزم ان شاالله خیرت تو هرچی همون بشه 

زن عموم سزارین بود ظهررفتم دیدنش واقعا خداروشکر کردم بابت دردای طبیعی اصلا هیچی نیست بخدا در برابر این وضع بعد سزارین

2728

حالا چندنفر زنگ. میزنن میگن شنیدیم زایمان کردی مبارک باشه داریم میایم خونتون، منم هی میگم. والا اگه بدنیااومده من خبر ندارم بهش بگید بیاد یه سر به مامان و باباشم بزنه چشم به راهشیم😂نمیدونم چجور این خبرای الکی رو پخش میکنن

حالا همه اینا نمیدونستن من باردارم همین چندروز پیش فهمیدن

بعد تواین کرونا اخه مهمون اومدن چی😭😭

عزیزم ان شاالله خیرت تو هرچی همون بشه  زن عموم سزارین بود ظهررفتم دیدنش واقعا خداروشکر کردم با ...

دقیقا من مخالف سرسخت سزارین هستم

هرچند طبیعی با امپول فشار خودش کلی مشکلات داره از قبیل افتادگی مثانه و رحم و غیره‌ ولی خب وقتی یه زایمان طبیعی داشته باشی بعدش سزارین باشی خیلی ازاردهنده س

دقیقا دیروز بازیش میداد انگاری ک بندازه بالا بعد پسرم میترسید دستاش باز میکرد منم گفتم هنوز چهل روزش ...

وااای به هیچ عنوان احازه اینکارو ندید به شدت خطرناک هست

نمیخوام بترسونمت ، من متوجه نشدم کی اینکارو کرده ولی نوزاد خیلی صعیفه هم قلبش هم مغزش و‌هم چشمش

برخورد جدی کن حتما

دقیقا من مخالف سرسخت سزارین هستم هرچند طبیعی با امپول فشار خودش کلی مشکلات داره از قبیل افتادگی مثا ...

درسته کاملا

البته یه بحث افتادگی مثانه و رحم برمیگرده به بارداری و هورمونهای بارداری و... 

اها پس اینطور شما یدونه رو چن روز استفاده میکنین؟

من راستش یادم نیس

هنوز نرفتم چون فردا ده روزس که تعطیله بمونه پونزده روزگیش

ولی همیشه بهداشت دوتا یا سه تا میداد

میگفت تموم نشه تا سری بعد داشته باشی

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
سلام عزیزم اقاحسام چطوره خودت خوبی اره بهم کلی امید و انرژی داد کلن عشقه کاشانی زاده  بهش گف ...

خداروشکر که خیالت راحت شد

ان شالله بامید خدا چیزی بشه که میخوای

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
دقیقا دیروز بازیش میداد انگاری ک بندازه بالا بعد پسرم میترسید دستاش باز میکرد منم گفتم هنوز چهل روزش ...

اوووف از این ادمها که هرچی بگی میخواد یگ جوابی بده حتی اشنباه..بگو لازم نکرده بچه من ترسش بریزه

سلام منم شهریور پسرم به دنیا میاد

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2706