2737
2734
می دونم حس بدیه😔 ای کاش یه وقت بگیرید ، یه سونو و دکتر دوباره برید، از چند نفر که کارشون اینه سوال ...

یکشنبه اگر دکتر دختر دومم بهم وقت بده حتما میرم پیشش

برخلاف دکتر فعلیم ایشون دوستار و موافق قطعی طبیعی هست به هر قیمتی که شده مگه شرایط بحرانی

اصلا روی داروی دکتر تمرکز نکن که بدتر میکنن اینو بدون ارنیکا تو قسمتت بوده و ربطی به دقت تو پیشگیری ...

مرسی عزیز دلم از حرفای خوب و دلگرم کننده ات..انشالله همه چی خوب بشه برام دعا کن..

شما دخترهای گلتون چند سالشونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله عزیزم برات بهترین زایمان و بهترین حالت رقم میخوره نگران نباش دوست خوبم

ممنونم گلم

شما هم قول بده مراقب خودت باشی و زود از این حالت دربیایی چون سرم اومده میدونم خیلی بده نمیخوام اذیت بشی❤️❤️❤️❤️❤️❤️

عزیزم واسه افسردگی بعد زایمان دارو میدن؟؟ منم متاسفانه مستعد افسردگیم سر دخترم به محض تنها شدن و فک ...

اره عزیزم دارو میدن‌...انشالله که شما افسرده نمیشه دوستم همه چیم عالی سپری میکنی...خدا پشت و پناه همه مادرها

2731
مرسی عزیز دلم از حرفای خوب و دلگرم کننده ات..انشالله همه چی خوب بشه برام دعا کن.. شما دخترهای گلتون ...

خواهش میکنم وظیفه م

مانلی۱۰

ملورین ۵

اینم که تو دلمه😊

حتما اگر قابل باشم دعات میکنم

یکشنبه اگر دکتر دختر دومم بهم وقت بده حتما میرم پیشش برخلاف دکتر فعلیم ایشون دوستار و موافق قطعی طب ...

خیلی هم عالی، من خودم همیشه تا با دکترم حرف نزنم، خیالم راحت نمیشه، انشالله میری، همونی میشه که خودت می خوای

ارشیدا تمام زندگیمه قبلش همش میگفت برام خواهر بیار ولی الان همش میگه نمیخوامش بذارش بره..من میحوام ت ...

خب این که طبیعیه

منم دختر دومم وقتی از سونو اومدم فهمید دختره گفت ما دختر نیاز نداشتیم برادر میخواستم کلی عکس خودش با برادرش کشیده بود فوتبالدستی دستور داده بود بخریم که با داداشش بازی کنه حرفهاش باعث میشد بیشتر ناراحت بشم و هرروز گریه، که دیدم نمیشه شروع کردم با حرف زدن ارومش کنم، الان میگه خوب شد دختره

شما هم باهاش صحبت کن

بگو یه کوچولو دیگه ارنیکا بزرگتر که شد باهم کلی بازی میکنید جفتتون میبرم پارک ، تو براش خرید میکنی، 

الان باید صبر کنیم زبونش باز بشه

چون نمیتونه حرف بزنه گریه میکنه و گاهی بمن میگه چرا خواهرم دوستم نداره بخاطر همین بیشتر گریه میکنه

چون متوجه میشه

2738
انشالله ممنونم ازت مهربونم❤️❤️

ای جان خداحافظشون باشه ۳تاعروسک من پسراولم امیرعلی تیر۱۱ساله میشه پسردومم امیرعباس تیر۴ساله میشه دختروپسرهردوهدیه ی خداهستند خداصلاح ماروبهترمیدونه 😊

اره عزیزم دارو میدن‌...انشالله که شما افسرده نمیشه دوستم همه چیم عالی سپری میکنی...خدا پشت و پناه هم ...

قربونت برم ان شالله حال دل همه مادرا خوبه خوب باشه همچنین شما عزیزم ممنون از دعات 

2706