2726
میچرخه ولی امیدوارم هرطور که خودت دوست داری بشه😊

من ترجیحم طبیعیه دوس دارم تجربه اش کنم و خودم رو محک بزنم ولی خب خدارو شکر که تو دوره ای زندگی میکنیم که اکه شرایط طبیعی نبود میشه از امکان انجام سزارین استفاده کرد.من سپردم به خدا ببینم چی صلاح میدونه.هرچی بشه قطعا بهترینه واسم.براهمین خیلی اهل اصرار به طبیعی یا سزارین نیستم

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
ای جانم فدای تو😍 من یه مشکلی واسه کارم پیش اومده بود که داشت از پا درم میاورد نشستم ساعتهاااا فکر ...

😍😍😍😊😊😊❤❤❤

💙عضو گروه آبی💙 شروع ۷۲ ، هدف اول ۶۰ ، هدف دوم ۵۵            ۷۲🔽۷۰.۹🔽۷۰.۲🔽۶۹.۵🔽۶۸.۹🔽۶۸.۳🔽۶۸🔽۶۷.۳🔽۶۷.۲☹🔽۶۶.۷🔽۶۶.۱🔽۶۵.۳🔼۶۵.۶🔽۶۴.۳🔽۶۳.۹🔽۶۳.۲🔽۶۲.۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسراولم سفید،سبزه شده پسردومم سفید ،فعلاسفید دخترمم فعلاتوخماری گذاشته اولش سرخ بعدزردچون زردی ...

جوشای حنانه جون بهتر شد؟

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون

سلام خانما برای افزایش شیر چیکار کنم؟ دیشب مجبور شدم به نی نی یه خط شیر خشک بدم البته دکتره اطفال گفته بود اگه دیدی سیر نشد بده، وقتی داشت شیره خشکو میخورد بغضم گرفته بود میخواستم گریه کنم، نی نیم ۵روزشه

2728
سلام خانما برای افزایش شیر چیکار کنم؟ دیشب مجبور شدم به نی نی یه خط شیر خشک بدم البته دکتره اطفال گف ...

فقط مکیدن مکیدن مکیدن.از شیر دادن ناامید بشی کارت تمومه.تغذیه موثره ولی نه به اندازه مکیدن.مکیدن باعث ترشح هورمون پرولاکتین میشه که تولید کننده شیره.علم میگه فقط دودرصد مادران شیرشون ناکافیه اکثرا علتش کم شیر شدنشون اینه که زود ناامید میشن و دیگه خیلی کم به بچه شیر میدن و رفته رفته هورمون پرولاکتین میاد پایین

عزززیزدلم نمیشه امپول فشار بزنی دقیقا زایمان دوم من و شما مثل هم بود درکت میکنم یا محرک هایی که با ...

ممنون عزیزدلم سلامت باشی

امپول فشار خودم نمیخوام واقعیتش

اولی با فشار بود خیلی اذیت شدم شاید اصلا ربطی به امپول نداشت ها، کیسه ابم پاره شده بود و... هی زایمان سختی میشد ولی خب خاطرش تو ذهنم مومده باامپول فشار شروع بشه بخاطر خاطره بد خودم میدونم کم. میارم انقد تلقین میکنم به خودم

تاخونه خودم بودم فعالیت داشتم و دمنوش و... میخوردم

سه روز خونه پدرشوهرمم نمیذارن تکون بخورم میگن اذیت میشی😆دیشب به خواهرشوهرم. گفتم بگو بریم پیاده روی، واونم. گفت به بقیه که بریم

مادرسوهرم نمیدونست من گفتم، گفت نه فلانی(من) اذیت میشه الانم از سونو اومده به شکمش فشار اومده باید استراحت کنه

روزا هم کلا منو میفرسته تو اتاق میگه برو حسابی بخواب تا دردا نیومدن و... 

ولی خب میدونم تحرک داشته باشم میاد

امروز میخوام حسابی فعالیت کنم

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
الهی شکر عزیزم فقط حواست باشه به تکونا

اره هی منو خواهرشوهرم کارمون شده حساب کردن تکونا😁شکمم عین سنگ. میشه و ول میشه ولی بدون درد

پدرشوهرم میگفت وفتب اینجور میشه میگفت معمولا بعد 6.7ساعت دردای اصلی میان

ولیخب من 4.5روز اینجور میشم و خبری نیست

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200

من امروزدخترموبردم بهداشت ۲۷روزشه وزنشم

خداروشکر۴.۵کیلوشده دکتربهداشت گفت وای چه دختری سفیدوبوره گفتم خانواده ی شوهرم میگه سیاه میگه کوجاش سیاه هنوز قرمزیش هست ولی سفیده موهاشم که بوره 

حانیه سادات اسمشه دوست خوبم بهتر شده صورتش خوب شده فقط گردنش مونده

ای وای راست میگیا ببخشید⁦❤️⁩

خدارو شکر

ان شالله اونام از بین میره

2706