2726
میشمری تعدادشو اگر احساس میکنی کم شده برو بیمارستان حتما 

چرا همه اینو میگین؟؟؟ بابا جان خییییییلی ضربه میزنه 

فقط من مشکلم اینه بفهمم سرش کجاست 😐

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب اگر واقعا مراعات نمیکنه معلومه دستش خالی نیس تو هم برا خودت کم نذار ولی یچیز بگم اسم خصوصی ...

خدایی واسه منم کم نمیزاره ولی زورم میاد پولاش هرج بقیه میکنه میگم اصلا بفکر اینده نیس😕😕😕

سمت جمهوری دقیقا پیش پاساژ علاءالدین آزاده کلا. بیمه نیروهای مصلح میخواد منم ندارم بیمه تکمیلی دار ...

اها مرسی گلم

لطفابرای سلامتی پسرم👶🏻وبهترشدن زندگیم😞۵تا صلوات مهمونم کنید🌷فرستادین بگید منم براتون بفرستم😊.خداجونم پسرم و روز ولادت امام حسن عسکری(ع)بهم هدیه داد😍❤️اگه کاربر مرد هستی لطفا حتی لایک هم نکن ممنون از شما که به خواسته ام احترام میذارین...دلیل این خواسته ام اینه...همونطوری که دوست ندارم همسرم تو فضای مجازی با خانومها چت کنه....خودمم اینکارو انجام نمیدم چون میدونم توی یه رابطه طرفین باید هر دو پایبند به بایدها و نبایدهای زندگیشون باشن.... 
مگه سونوگرافی نرفتی؟ نگفتن سرش پایینه یانه؟

تاالان بالا بوده . پریشب شک کردم ک چرخیده . حالا نمیدونم از کجا بفهمم بالاست یا پایین. واسه ۲شنبه بهم وقت سونوگرافی داد

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
دوستام شما هفته هاتونو چه جوری حساب میکنین؟

من با سونوی انومالی حساب میکردم  البته وقتی رفتم واسه تشکیل پرونده فکر کنم با سونوی ان تی برام حساب کرد واسه تاریخ زایمان 

❤《آگاه باش که با یاد خدا دل‌ها آرامش مى‌یابد》❤
2706