2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرااا  بچه ها تنبلم ببخشید همینارو عکس گرفتم بقیشم همش،تا کردم گذاشتم تو یگ کشو سایز بالاتر هم ...

مباکش باشن

ای بابا 🙁🙁🙁خب کنجکاویم

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
چرااا  بچه ها تنبلم ببخشید همینارو عکس گرفتم بقیشم همش،تا کردم گذاشتم تو یگ کشو سایز بالاتر هم ...

خیلی خوشگلن اینا😁😁😁😁😁😁

راستی اونی ک انداختی زیر لباسا پتو دورپیچ؟؟؟؟

چون پتو نی نی من جفت همین فقط سفیدش😀

2728

خیلییی قشنگ بودن. بسلامتی بپوشه نی نی جون😍😍😍

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
خانما من ی سویشرت خریدم سایز بزرگ ویدونه ژاکت سایز کوچیک پاییزی بنظرتون بسه یا ن دوباره بخرم؟

منم یک کاپشن یک سویشرت شلوار و یک دست بافت.مامانم میخواد ی کاپشن برا ۳ سالگیشم بخره

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲
2738
خیلی خوشگلن اینا😁😁😁😁😁😁 راستی اونی ک انداختی زیر لباسا پتو دورپیچ؟؟؟؟ چون پتو نی نی من جفت هم ...

چن خریدی سارا جون

سایزش ۷۰ یا ۸۰؟؟؟یه رویه س؟؟؟راضی هسی؟؟

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍

ای جونم خیلی بامزند خیلی باسلیقه ای مبارک باشه

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲
منم یک کاپشن یک سویشرت شلوار و یک دست بافت.مامانم میخواد ی کاپشن برا ۳ سالگیشم بخره

وای عزیزم منم دقیقا خریدام همینان برا سرما

😂صفحه قبل نوشتم 

این یسری سایز یک تا سه که از سایت نی نی لازم گرفتم

چه خوشکلند

2706