2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام مامانا شما تنگی نفس گاهی سرفه تو خواب رو دارین دیگه وقتی به قفسه ی سینتون فشار میاد.من گاهی تو خواب اینجوری میشم 

دختر نازنینم شکوفه ی بهاریم نور زندگیم خوش اومدی به دنیای منو بابا
سلام مامانا شما تنگی نفس گاهی سرفه تو خواب رو دارین دیگه وقتی به قفسه ی سینتون فشار میاد.من گاهی تو ...

سلام منم تنگی نفس میاد سراغم قفسه سینم میگیره بعد یه مدت خوب میشه

جدیییی یعنی نیکانم حتی قبول میکنه چه بد صارم اره خیلی حساسه من چند روز پیش رفتم اونجا سونو هم انجام ...

اره عزيزم متاسفانه همه بيمارستانا ميگيرن 

نه تكميلي ندارم

چه بد كه دوشب نگه ميدارن

ولي فكر كنم تغيير كرده باشه

اخه امروز تماس گرفتم گفتن سزارين ٧تومن، اتاق خصوصي ٨٠٠تومن اضافه ميشه

دوقلو ام ١تومن اضافه ميشه😁

اگه ١٢تومن بود ميگفت

2738
منم قصد داشتم محب کوثر برم چون دکترم اونجا بود اما بخاطر کرونا میرم صارم کرم نیا و‌میرفندرسکی هم خ ...

به سلامتي عزيزم

اره تعريف ميرفندرسكي ام شنيدم

تعريف نيك نفس رو هم خيلي شنيدم

منم مجبور شدم دكترم رو عوض كنم اونم تو٣٠هفته ولي خب شرايط اينطوريه

توكل بر خدا

فقط خدا كنه دوشب نباشه

پرنسا عزیز ممنون بابت معرفی پیج سیسمونی عمده. منم خرید کردم خیلی راضی ام .کیفیت جنسشون خدایی خوبه .خدا خیرت بده خیالم راحت شد یکم خرید کردم برای  بچه ام بی لباس نمونه. حیف قیمتاشو یکم گرون کرده. ولی بازم نسبت به همه جا قیمتش مناسب تره. بازم ممنون انشاالله به سلامتی زایمان کنی.

دوستان پنج دست لباس صفر کافی برای نوزاد؟

من تجربه ندارم. روزی چند بار لباس باید عوض کنیم ؟

شماها لباسهای نو رو می شورید یا فقط افتاب می دید؟

اگه فقط با اتو بخار بدم کافی؟ خیلی زیاد یعنی همه رو با دست بشورم😕😟😮

بچه ها شکمم خط افتاده از اواسط که رفتم تو ماه ۷ خط افتاده😢😢😢الان داره بیشتر میشه الان رفتم تو ماه 8 بدتر شده 

راه حل لطفا بگید 

کی مثه منه

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
اره عزيزم متاسفانه همه بيمارستانا ميگيرن  نه تكميلي ندارم چه بد كه دوشب نگه ميدارن ولي فكر ك ...

نه ۲شب که بود من سر دختر اولمم ۲شب بود الانم تا بهمن ماه قبل اینکه کرونا اومد با تمام مادرها و خود دکتر صحبت کردم همون ۲شب بودن با تمام مادرها هم صحبت کردم گفتن هزینمون شده ۱۱ تومن یک نفرم چون بچش تو ان ای سی یو بود شد ۱۳ تومن

مگه کروناا اومده باشه دیگه یک شب نگه دارن...

عزیزم اونا هزینه هاش دیگه هزینه تخت کنار مادر و ان ای سی یو و ساک مادر و همه اینا هم هست به خاطر همین من اصلا قصدم بود بیمارستانمو عوض کنم قبل اومدن گرونا که همسرم مخالفت کرد گفت اصلا ما با دکتر و بیمارستان خو گرفتیم

2706