1822
1823

من 🙋🏻‍♀️

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

انشالله منم😍😍😍😍۱۱ روز پیش انتقال جنین دادم

🧨🎊به زودی دراین مکان تیکر بارداری میزنم 🥰🤩🤰     میگم معجزه ۹ساله خداخوش اومدی به زندگیم🤰🤱🧚‍♀️🧚‍♂️○9سال○انتظار بارداری سخته!!!!😢😔  خدایا میشه به منم یه دردونه بدی😢 نامه ایی به   دختر؛پسر؛  قشنگم :  میدانم یک روز صدای هق هق گریه هایت را سرزایمانم میشنوم  😢😍و خدارا شکر میکنم که اسم زیبا 💗مادر  💗هم نصیب من شد 😍😍 منو بابایی تااون موقعه مشتاق دیدارتیم..عزیز تر از جانم بیا که مادر شدن را لیاقتم کنی😢😔.......به امید گوشه چشمی از پروردگارم 👨‍👩‍👦‍👦💗💗💝

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

خانمهای عزیز من فقط حالت پری دارم داخل رحمم درد میادو میره چندتا بی بی چک روزای ۵و۷ انتقال گذاشتم که هاله انداخت...شماها چطور بودین اوایل بارداری

🧨🎊به زودی دراین مکان تیکر بارداری میزنم 🥰🤩🤰     میگم معجزه ۹ساله خداخوش اومدی به زندگیم🤰🤱🧚‍♀️🧚‍♂️○9سال○انتظار بارداری سخته!!!!😢😔  خدایا میشه به منم یه دردونه بدی😢 نامه ایی به   دختر؛پسر؛  قشنگم :  میدانم یک روز صدای هق هق گریه هایت را سرزایمانم میشنوم  😢😍و خدارا شکر میکنم که اسم زیبا 💗مادر  💗هم نصیب من شد 😍😍 منو بابایی تااون موقعه مشتاق دیدارتیم..عزیز تر از جانم بیا که مادر شدن را لیاقتم کنی😢😔.......به امید گوشه چشمی از پروردگارم 👨‍👩‍👦‍👦💗💗💝

سلام دوستای گلم همگی خوش اومدین 

منم بارداری اولمه ۸هفته ۲۱سالمه دوست دارم  ک این چن ماه کنارهم باشیم از حال هم باخبر باشیم از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم‌

به زندگیمون خوش اومدی پسرم❤❤❤❤
خوش به حالتون همیشه دوست داشتم نی نیم اردیبهشتی بشه ☹️

چرا؟؟

خدایاممنونم که در 99/9/9 همسرم یه شغل دائمی پیداکرد❤❤20خردادشروع رژیم باوزن90😳😳18مردادوزنم شده78😄😄 هدف اولم70💪هدف دوم65😧

من مامان خرداد97هستم خدابخوادمامان یه فرشته دیگه ی اردیبهشتی میشم😍

خدایاممنونم که در 99/9/9 همسرم یه شغل دائمی پیداکرد❤❤20خردادشروع رژیم باوزن90😳😳18مردادوزنم شده78😄😄 هدف اولم70💪هدف دوم65😧
1826
آزمایش ندادی؟

نه فعلا ۴ شنبه باید برم دعام کنید😟

1718