1735
1707

من 🙋🏻‍♀️

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                         

انشالله منم😍😍😍😍۱۱ روز پیش انتقال جنین دادم

○9سال○انتظار بارداری سخته!!!!😢😔 نامه ایی به   دختر؛پسر؛  قشنگم :  میدانم یک روز صدای هق هق گریه هایت را سرزایمانم میشنوم  😢😍و خدارا شکر میکنم که اسم زیبا 💗مادر  💗هم نصیب من شد 😍😍 منو بابایی مشتاق دیدارتیم..عزیز تر از جانم بیا که مادر شدن را لیاقتم کنی😢😔.......به امید گوشه چشمی از پروردگارم 👨‍👩‍👦‍👦💗💗💝

تخفیف 49 درصد پکیج ضد آفتاب اسپات و میسلار واتر 100میل بایودرما

1718

خانمهای عزیز من فقط حالت پری دارم داخل رحمم درد میادو میره چندتا بی بی چک روزای ۵و۷ انتقال گذاشتم که هاله انداخت...شماها چطور بودین اوایل بارداری

○9سال○انتظار بارداری سخته!!!!😢😔 نامه ایی به   دختر؛پسر؛  قشنگم :  میدانم یک روز صدای هق هق گریه هایت را سرزایمانم میشنوم  😢😍و خدارا شکر میکنم که اسم زیبا 💗مادر  💗هم نصیب من شد 😍😍 منو بابایی مشتاق دیدارتیم..عزیز تر از جانم بیا که مادر شدن را لیاقتم کنی😢😔.......به امید گوشه چشمی از پروردگارم 👨‍👩‍👦‍👦💗💗💝
1760

سلام دوستای گلم همگی خوش اومدین 

منم بارداری اولمه ۸هفته ۲۱سالمه دوست دارم  ک این چن ماه کنارهم باشیم از حال هم باخبر باشیم از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم‌

به زندگیمون خوش اومدی پسرم❤❤❤❤
1759
آزمایش ندادی؟

نه فعلا ۴ شنبه باید برم دعام کنید😟

1651