2204

من 🙋🏻‍♀️

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

انشالله منم😍😍😍😍۱۱ روز پیش انتقال جنین دادم

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😊 ولی کاش هیچوقت به دنیا نمیومدم😔...................به زودی🤩😍 تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید انتظار■۱۱■سالم به پایان برسه😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙

بچه ها یه چیز باحال پیدا کردم

یه سایتی که ازش میتونید برای بچه ها لباس و حوله و عروسک با اسم خود کودک بگیرید! اسمی که میگید رو روی اجناس گلدوزی میکنن. من امتحان کردم و عالی بود

حتماً سر بزنید  

خانمهای عزیز من فقط حالت پری دارم داخل رحمم درد میادو میره چندتا بی بی چک روزای ۵و۷ انتقال گذاشتم که هاله انداخت...شماها چطور بودین اوایل بارداری

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😊 ولی کاش هیچوقت به دنیا نمیومدم😔...................به زودی🤩😍 تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید انتظار■۱۱■سالم به پایان برسه😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙
2050
آزمایش ندادی؟

نه فعلا ۴ شنبه باید برم دعام کنید😟

2051