2737
2734
عنوان

سونوی نیلو

57 بازدید | 6 پست

سلام دوستان من برا روز چهارشنبه میخوام برم غربالگری اول حدود ۲ هفته پیش زنگ زدم که نوبت بگیرم بهم گفت که ساعت ۹ صبح اینجا باش بین مریض بفرستمت و وقت ندارم مگه چند وقت قبلش باید وقت بگیرم

شنیدم که میگن وقت نداشته باشی واقعا اسیر میشی خیلی طول میکشه ارزش داره برم و منتظر بمونم از سونوی دکتر الماسیان هم وقت گرفتم برا همون روز چهارشنبه

خدایا مراقب پسرم باش تنها دارایی و سرمایه زندگیمون ...برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید    

اتفاقا مهتاب قربانی که تو‌نیلوئه جنسیتو توی ان تی خیلی اشتباه می گه ، البته امار من برای ۲ ساله اخیره 

بنظرم برو صدرا پیشه دکتر رضوانی زاده ، کلا نشنیدم خطا داشته باشه چه تو مسائل پزشکی چه جنسیت همینجا هم تاپیکاش هست نوبتم نمی خواد

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا مهتاب قربانی که تو‌نیلوئه جنسیتو توی ان تی خیلی اشتباه می گه ، البته امار من برای ۲ ساله اخیر ...

کجاس؟

خدایا مراقب پسرم باش تنها دارایی و سرمایه زندگیمون ...برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید    
2728

عزیزدلم اولا که تعیین جنسیت در غربالگری اول، هیچوقت نمیتونه قطعی باشه و در دستور کار سونوگرافیست نیست، بررسی آنومالی ها و ناهنجاری ها برای غربالگری اول در اولویت هست، در مرکز سونوگرافی نیلو، در زمان غربالگری اول جنسیت رو بصورت احتمالی و به اصرار مادرها میگیم...

اگر بین مریض باشید و از قبل وقت نگرفته باشید، بله... باید منتظر بمونید و تایم انتظار متفاوت هست

دکتر فاطمه مهتاب قربانی 

کلیک کنید    اینستاگرام سونوگرافی نیلو

کلیک کنید    سایت سونوگرافی نیلو