2733
2734
عنوان

برنامه ی جدید شوهرم!!!

722 بازدید | 20 پست

تازگی هر چی زنگ میزنم جواب نمیده! 

نمیدونم عمدیه یا نه!!

اعصابم خراب میشه!

هر بار یه بهانه میاره! یه بار میگه شارژم تموم بود خاموش شدهدبود! یه بار میگه فرض کن نشنیدم!: یه بار میگه سرم شلوغ بود!:یه بار میگه زنگ نزن!:

سه ماه به سه ماه سر کاره! نه محبتی نه توجهی ! میاد پیشمون نه رابطه ای، نه صمیمیتی نه مشورتی!!!!هییییییییچ! 

چیکار کنم! 

فقططططط پول خرج میکنه! اینم فقط برای من نیست! برای همه خرج میکنه

قبلا چطور بود

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا مطمئنید زنو شوهرید؟؟ خب کدوم شهره برو پیشش

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2731
2738

منم اوایل ازدواج شوهرم اینجوری بود اصلا جواب نمیداد 

یه بار زنگ میزدم جواب نمیداد دیگه زنگ نمیزدم تاشب خودش زنگ میزد می گفت کاری داشتی زنگ زدی

بعد که می اومد خونه بهش می گفتم موبایلتو جواب بده جواب نمیدی نگران میشم و ...

تا کم کم خوب شد

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
تامین شدیم، ولی فقط خوراک و پوشاک و پول تو جیبی نیست که! مستاجریم، پس انداز نداریم، سرمایه نداریم

آخ گفتی، داغ دلم تازه شد شوهر منم نمیذاره یه هزاری واسمون بمونه میگه پس انداز نمیخوایم باید در لحظه خوش بود، همشو خرج خانواده و دوستا و فامیلاش می کنه

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
2706