2733
2734

سلام

دکترم بخاطر مشکلات اضطرابیم گفت میتونم تو بارداری اس سیتالوپرام ۱۰ بخورم و هیچ مشکلی هم برای جنین نداره

ولی یذره ترس ته دلم دارم

شما تجربه دارید؟؟؟

حتما با یه دکتر دیگه مشورت کن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چندوقتته؟؟

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2738
چه قانونی؟؟؟

همین زایمان و اجبار طبیعی

گیر کردم کجابرم چیکار کنم ! اعصابم خیلی خورده دیگه از استرس رفتم دکتر اعصاب ؛ به دکتر زنانم نشون دادم گفت طوری نیست بخور

امضای خدا پای تمام خواسته های دلتون که فقط خودش میدونه❣
همین زایمان و اجبار طبیعی گیر کردم کجابرم چیکار کنم ! اعصابم خیلی خورده دیگه از استرس رفتم دکتر اعص ...

اووووووف مشکلت اینه

بهش فکر نکن بابا

منم طبیعی بود زایمانم

باور کن از سزارین صدبرابر یهتره

گاهی اوقات بخاطر شرایط روحی مادر داروهای آرامبخش تجویز میشه تو بارداری و پزشک میسنجه که نیاز هست یا نه. درواقع ضرر و منفعتو میسنجه بعد تصمیم میگیره

اس ستالوپرام هم جز کم عارضه ترین هاست تو حاملگی

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
گاهی اوقات بخاطر شرایط روحی مادر داروهای آرامبخش تجویز میشه تو بارداری و پزشک میسنجه که نیاز هست یا ...

راست میکی؟؟؟؟؟

یعنی رو بچه تاثیر نداره؟؟؟؟؟

نمیخوام فردا روزی شرمندش بشم

اووووووف مشکلت اینه بهش فکر نکن بابا منم طبیعی بود زایمانم باور کن از سزارین صدبرابر یهتره

اوهوم😢

خب من کلا استرسیم و قبلا هم دارو مصرف میکردم دست خودم نیست ☹

میدونم بهتره ولی خب چه کنم...

نگران نباش عزیزم اگه میتونی به ناراحتیت غلبه کنی که نخور؛ نمیتونی باید بخوری چون نگرانی هم خیلی برای جنین بده... 

امضای خدا پای تمام خواسته های دلتون که فقط خودش میدونه❣
2706