1464
1411

مزه کشک میداد اول فکرکردم کشک خریدم 

اه اه

حرومه این نونا خوردن نداره والا

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄

نمیدونین چیه چرا بابتش پول میدین؟🤔

اَللّـهُـمَّ اِنّـا نَرغَـبُ اِلَـیـکَ فی دَولَـةٍ کریـمةٍ تُـعِزُّ بـِهَـا اِلاســلامَ و اَهـلَهُ و تُذَّلُ بِهَ النـِّفاق و اَهـلَهُ....خدایــا به سوی تو مشتـاقـیم برایه یـافتن دولت کریـمه ای که اســلام و اهلـش را بـه آن عزیـز گردانـی و نفـاق و اهلـش را به وسیـله ی آن خوار سازی🙏🙏🙏 الحمـدُلِلّهِ الَّـذی جَعَلَنـا مِنَ المُتمَسِکینَ به وِلایةِ مولانا امیر المومنین علــی بن ابـی طالب علیه السلام♥♥

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

منم گرفته بودم مزه وایتکس میداد یعنی حالم از هرچی شیر بود بد شد😷

مـا اَز اوناشـیم کـِه ↜یـِــه قَـدَم↝بَرامونْ بَرداری.. ➜ بَرات ⇚دَربَســت⇛ میگـیریم.. بِرِســے بِـــه خواســـتـِـه هات…✘
1473

شیرودوغتونواز لبنیاتی هابخرین هم سالم تره هم نگهدارنده نداره ومزشم خیلییی بهتراز کارخونه ای هاست

فقط شیری که از لبنیاتی هامیخری باید حتمااا جوشیده بشه

1449

مارکای گمنام نخرید. سادس

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم
نمیدونین چیه چرا بابتش پول میدین؟🤔

ببخشید

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄
1476
تاریخش رد نشده

۵ دی اکسپایرشه

میهن بگیر تاریخشم نگاه کن

اره خودم همیشه پاژن میگیرم راصیم

فکرنمیکردم تااین حد اشغال باشه

از لبنیاتی ها بگیر 

یهویی شد

حالم بده 🤢