2733
2734

کاری نداره عزیزم پیاز رنده کن فلفل و نمک هم بریز توش با گوشتت مخلوط کن خوب ورز بده بعد گوله گوله بردار بچین ته تابه روشم گوجه بذار زیرش کم کن خودش آب میندازه میپزه خیلی هم خوشمزه میشه آخرشم اگه دوست داشتی یکم زعفران بریز من میریزم ولی سلیقه ای اگه نخواستی واجب نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رب گوجه نمیزنی؟ روغن چی

نه عزیزم کباب دیگی نه روغن میخواد نه رب گوشت چرخ کرده چرب دیگه وقتی بهش حرارت برسه روغنش باز میشه اصلا تمام خوشمزگی کباب دیگی به همین که با روغن خودش درست میشه و میپزه رب هم مزش خراب میکنه گوجه حلقه حلقه کن بچین رو کبابات که مزه دارش کنه

من با پیاز رنده شده و نمک و فلفل ورز میدم البته یکمم روغن میزنم چرب بشه میذارم تو تابه سرخ که شد آخر سر گوجه هدرو میشورم از وست نصف میکنم میچینم توی تابه هم سرخ میشه هم آب میندازه به گوشت

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738

منظور شما کباب تابه ایه یا کباب دیگی اونایی که به سیخ چوبی میزنی اگر تابه ایه که همون دستور دوستمونه اگر دیگی که مامانم این کارو میکنه خودم درست نکردم ی تکه گوشت و به سیخ چوبی میزنه بغلش ی تکه دنبه بعد ب حلقه پیاز حالا نمیدونم فلفل دلمه میزنن یانه اینا رو تا سیخ پر بشه ادامه میده و چند تا سیخ دریت میکنه و تو قابلمه می چینه بعد هم رب گوجه رو با آب مخلوط میکنه نمک و فلفل میزنه روش میریزه با شعله ی ملایم تا بپزه و کم آب بشه یا دیگه آبی نداشته باشه خوشمزه میشه

منظور شما کباب تابه ایه یا کباب دیگی اونایی که به سیخ چوبی میزنی اگر تابه ایه که همون دستور دوستمونه ...

نه نه همون مدلی که دوستان گفتن

با گوشت چرخ کرده اس

آب اضافه نمیکنی

نه اصلا البته من چون گوشت گوساله میذارم روغن میزنم چون چربی نداره گوشت گوساله یادت باشه درش بسته باشه با حرارت کم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
من با پیاز رنده شده و نمک و فلفل ورز میدم البته یکمم روغن میزنم چرب بشه میذارم تو تابه سرخ که شد آخر ...

حالا من رو کباب تابه ای ها بازم حلقه های پیاز می چینم با حلقه های گوجه خیلی مزش شبیه کباب میشه

2706