2733
2734
عنوان

سونو و جنسیت

229 بازدید | 27 پست

سلام خانما من 16 هفته و 5 روزمه یعنی تو هفته 17 هستم .سونو ان تی تو 11 هفته و 4 روز  اول جنسیت رو دختر گفت بعدش 100 در صد پسر ...توی هفته 17 دکتره خودم تو مطب سونو کرد گفت دختره ...خاستم بدونم کدوم درسته ایا کسی تجربه ای از سونو تو مطب داره....ممکن درست باشه سونوی مطب 

هدیه ای از طرف خدا... هر. چی هست سالم باشه خدا جونم ولی بر اساس علاقه قلبیم دوست دارم دختر باشه سالم و پاک و صالح انشالله توکل به خوده خدا....منتظرتم دخملی 

مگه چند بار سونوی ان تی شدی؟؟؟که یه بار دختر گفته یه بار پسر؟؟؟؟به سونوی هفته بالا اعتماد بیشتری میشه کرد چون دیگه اندام تناسلی کامل مشخص شده 

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه چند بار سونوی ان تی شدی؟؟؟که یه بار دختر گفته یه بار پسر؟؟؟؟به سونوی هفته بالا اعتماد بیشتری میش ...

1 بار تو هفته 11 رفتم..پیش دکترم رفتم برای ازمایش خودش سونو داره همیشه سونو میکنه

هدیه ای از طرف خدا... هر. چی هست سالم باشه خدا جونم ولی بر اساس علاقه قلبیم دوست دارم دختر باشه سالم و پاک و صالح انشالله توکل به خوده خدا....منتظرتم دخملی 
2731
دختره، سونوی هفده هفته مطمئن تره

یعنی سونوی مطبم درسته

مگه چند بار سونوی ان تی شدی؟؟؟که یه بار دختر گفته یه بار پسر؟؟؟؟به سونوی هفته بالا اعتماد بیشتری میش ...

همون لحظه داشت سونو میکرد اولش گفت دختر داشتم بلند میشدم یهو گفت پسره

ان تی خیلییییییییییییی امکان خطا داه عزیزم

17 هفته درسته

حالا میری انومالی قطعی میگه

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2738
ب منم اینجور گفتن گیجم موندم کدومه با خودم میگم نکنه دوتاس فعلا صبر کردم ک این ماه برم ک 21 هفته میش ...

مگه انومالی نگفتن بهتون عزیزم؟

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
ب منم اینجور گفتن گیجم موندم کدومه با خودم میگم نکنه دوتاس فعلا صبر کردم ک این ماه برم ک 21 هفته میش ...

ااا واقعا..ادم گیج میشه.مننم موندم والا

نه نرفتم 

چرا اما دکترم دید گفت چون وضعیت بچه بریچه امکان خطا داره چون سونو میگفت دیده نمیشه و پشتش ب سونو هست پاهاش بسته اس بعد یهو گفت پسره با اینکه 12هفته گف دختر حالا صبر کردم تا قطعی مشخص بشع

چرا اما دکترم دید گفت چون وضعیت بچه بریچه امکان خطا داره چون سونو میگفت دیده نمیشه و پشتش ب سونو هست ...

نه عزیزم اگه گفته پسره درسته دیگه خیالت راحت  

ان تی اصلااااااااااا دقیق نیست واسه جنسیت

صبرکن دیگه دوباره بری

چشممم اخه خیلی دوس دارم دختر باشه.واسه همین این سوالا میاد تو سرم ..

2706