2733
2734
حتی چهار پنج سری چایرمیریزم عوض میکنم میرم بالا سرش میگه چای بریز پاشدم نه بخدا پا میشم ..بعد نمیشه ...

خب اشتباهت همینه دیگه! میگه پاشو تو هم ب حرفش گوش میدی ! اصلا توجه نکن خودتو بزن ب خواب . گوشیشم بذار زیر سرش که خودش باصدای الارمش بیدار بشه،تو چرا اذیت بشی؟؟؟

چرا امضات کم رنگه  
حتی چهار پنج سری چایرمیریزم عوض میکنم میرم بالا سرش میگه چای بریز پاشدم نه بخدا پا میشم ..بعد نمیشه ...

واااا چاي شيرين داغ و خالي كن رو سرش كه ديگه زور نگه بهت🤦🏼‍♀️(شوخي😂)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهرت نمیره سر کار؟

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

چرا مظلومی اخه .دوبار بیدار نشی هیچکاری نمیتونه بکنه .شوهر من میخواست بره سر کار میگفت دوست دارم بهم صبحانه بدی پا میشدم اینقد بد اخلاقی میکردم که گفت نمیخوام .دست خودم نبود خوابم بهم میریخت دیوونه میشدم .بهش گفتم اگه من سر کار برم تو تو خونه باشی پامیشی به من صبحانه بدی ؟

2731

اون لحظه داد بزن پامیشی یا برم بخابم .بری جات دراز بکشی حله .پا میشه .دیدم که میگم😏😏🎀

شوهر منم آلارم گوشیشو ۶ میزاره که با من تا ۷ باشه .هی وول وول میخورم ۷ شد ساعت خودم زنگ زد پامیشم .ا ...

یک ساعت خوبه اخه این سه چهار ساعت یه بار جاریم اومده بود خونمون خوابید گفت سرسام گرفتم از زنگ موبایل 

شوهر من میگه تو باید زود تر بیدار بشی باید 6 بیدار بشی  خجالت بکش تو زن هست چون زن هستی باید زو ...

وااا سر کار نمیره؟

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2738
  فردا توام بخواب گوشیشم که زنگ خورد همون لحظه  صداشو ببند  که دیگه زنگ نزنه &n ...

گوشیشو دور از من بغل پا تختی میذاره حتی میگم بذار زیر بالشت صداش خ زیاده سر درد میاره نمیذاره 

چای بریز تو فلاسک و نون بزار تو نایلون فریزر رویه سینی با وسایل صبحانه 

برو یه اتاق دیگه تخت بخواب من باشم از خوابم نمیگذرم شبا چایی درست میکنم تو فلاسک.داره ازارت میده یکم جدی باش ساعت ۶که بیدار شدی تی وی روشن کن شبم زود بخواب

🥀یه صلوات مهمون داداشم کنید🥀
یک ساعت خوبه اخه این سه چهار ساعت یه بار جاریم اومده بود خونمون خوابید گفت سرسام گرفتم از زنگ موبایل ...

از ۶ تا ۷ آلارم تو مخمه .میگرنم دارم خیر سرم .این از علاقش بهم این کارو میکنه .میگه خیر سرش زن گرفتم ببینمش 😫🎀

گوشيش آلارم داد پاشو چايي بذار بعد بيا چنتا لگد محكم بزن به در ك ي و نش تا پاشه

يا اينكه آلارم شنيدي بيدار شو پاشو برو اون يكي تو اناق بخواب كنارش نباش فك كنه رفتي آشپزخونه

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  
2706